ZTE’den Apple Face ID’ye rakip geliyor: Ekran altı yüz tanıma sistemi

ZTE, Şangay’da gerçekleştirilecek 2021 Mobil Dünya Kongresi’ne katılacağını açıklamıştı. Çinli şirketin mobil bölüm başkanı fuarda ikinci nesil ekran altı kamera teknolojilerini sunmayı planladıklarını söyledi.

ZTE’nin ikinci nesil ekran altı kamera sistemiyle ilgili şu an için herhangi bir detay yok. Deneyimli yönetici Weibo’daki gönderisinde ekranında çentik veya delik olmayan bir akıllı telefon görüntüsü paylaştı.

Ekran altı Face ID mi geliyor?

Şirket muhtemelen geçen yılki ZTE Axon 20 5G‘de kullandığı teknolojinin eksiklerini giderdi. Zira zayıf performans göstermekle eleştiriliyordu. Her şey burada bitmiyor… Yüz tarama ile ilgili bazı gelişmeler de söz konusu.

ZTE’nin Şangay’da sahneye çıkaracağı ikinci nesil ekran altı kamera sistemi için 3 boyutlu yapısal ışık teknolojisinden de bahsediliyor. Bunun tam olarak neyi ifade ettiği belli değil. Ancak Apple Face ID‘nin ekran altı versiyonu olabileceği yönünde bilgiler var.

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • ZTE’den Apple Face ID’ye rakip geliyor: Ekran altı yüz tanıma sistemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ZTE’den Apple Face ID’ye rakip geliyor: Ekran altı yüz tanıma sistemi için yorumda bulun

    ZTE’den Apple Face ID’ye rakip geliyor: Ekran altı yüz tanıma sistemi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ZTE’den Apple Face ID’ye rakip geliyor: Ekran altı yüz tanıma sistemi için ilk yorumu yapabilirsin.