Zoom bağımsız bir etkinlik uygulaması geliştiriyor

Pandemi döneminde patlama yaparak en çok kullanılan uygulamalar arasına giren Zoom, kurucusunu da milyarder yapmıştı. Zoom yavaş yavaş kendi ekosistemini kurmak için hazırlıklar yapmaya başladı. 

Zoom Events nedir?

Zoom platformu bir süredir yan uygulamalar için planlar yapıyor. OnZoom uygulaması Eventbrite tarzında etkinlik duyurma ve biletleme odaklı olarak sonbahar döneminden bu yana beta sürecinde. Firma bir de mail uygulaması üzerinde çalışıyor. 

[bkzdh=132262]
Bugün yapılan duyuruda Events adı verilen yeni bir uygulamanın lansmanı yapıldı. Events uygulaması kullanıcıların etkinlik düzenlemesini ve arkadaşları ile paylaşmasını sağlıyor. Gelişmiş anlamda ise etkinliklerin listelendiği bir merkez, özelleştirilebilir biletleme, istatistikler, kayıt formları gibi sanal lobi benzeri özellikler sunuyor. 

Zoom Events belirli özellikleri ücretsiz olarak sunacak ancak gelişmiş özellikler ücretli kullanıcılara yönelik olacak. Böylece etkili şekilde Zoom kullanmak isteyen kurumların ücretli servislere teşvik edilmesi sağlanacak. Uygulamanın yaz aylarında kullanıma sunulacağı belirtiliyor. 
 

https://www.engadget.com/zoom-events-platform-130014048.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Zoom bağımsız bir etkinlik uygulaması geliştiriyor için yorumda bulun

    Zoom bağımsız bir etkinlik uygulaması geliştiriyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Zoom bağımsız bir etkinlik uygulaması geliştiriyor için ilk yorumu yapabilirsin.