Zack Snyder’s Justice League, Amerika ile aynı anda Türkiye’de de yayınlanacak

2017 yılında yayınlanan Justice League’in ilk yönetmeni Zack Snyder’ın versiyonu olarak yayınlanacak olan Zack Snyder’s Justice League’in yayın tarihi yaklaşıyor. Amerika için yayın detayları bilinen filmin diğer ülkelerde nasıl yayınlanacağı bilinmiyordu.

Dediğimiz gibi Zack Snyder’s Justice League, HBO Max’te yayınlanacak ancak HBO Max şu an için yalnızca Amerika’da bulunuyor. Filmin diğer ülkelerde yayınlanıp yayınlanmayacağı ise bilinmiyordu ancak Zack Snyder dün akşam saatlerinde bir açıklamada bulundu.

Zack Snyder’ın söylediğine göre Zack Snyder’s Justice League; Fransa, Çin ve Japonya hariç tüm dünyada aynı anda yayınlanacak. Nasıl yayınlanacağına dair detaylar ilerleyen günlerde açıklanacak. Büyük bir ihtimalle ülkemizde BluTV, Netflix veya BeIN Connect gibi bir platform tarafından yalnızca Türkiye için yayın hakları satın alınacaktır ve o şekilde yayınlanacaktır. Detaylar belli olduğunda sizlere aktaracağız.

Zack Snyder’s Justice League’in yayın tarihi ise 18 Mart 2021. 4 saatlik bir film şeklinde yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Zack Snyder’s Justice League, Amerika ile aynı anda Türkiye’de de yayınlanacak için yorumda bulun

    Zack Snyder’s Justice League, Amerika ile aynı anda Türkiye’de de yayınlanacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Zack Snyder’s Justice League, Amerika ile aynı anda Türkiye’de de yayınlanacak için ilk yorumu yapabilirsin.