Yerli geliştirici UMURO’dan bu kez Viking oyunu

Daha önce yayınladığı Osman Gazi ve Ertuğrul Gazi temalı oyunlarla 15 milyondan fazla kişiye ulaşan yerli geliştirici UMURO Game bu kez İskandinav hikayesini anlatan orta çağ oyunuyla karşımızda. 

Vikings: Valhalla Saga neler sunuyor?

Erken dönem Türk devletlerinin hikayelerine odaklanan önceki oyunların aksine Vikings: Valhalla Saga adındaki yeni oyun orta çağ döneminde geçen bir İskandinav hikayesine odaklanıyor. 

İlginizi Çekebilir Yerli geliştiriciden minimalist bulmaca oyunu Ayrıca Bkz. “Oyuncuları ile dikkat çeken aksiyon komedi filmi The Hitman’s Wife’s Bodyguard’in ilk fragmanı yayınlandı”

Rol yapma tarzındaki oyunda Viking savaşçıları, Sigurd Ring, Ivar Ragnarsson, Bjorn Ironside ve Ragnar Lothbrok gibi karakterler yer alıyor. Gerçekçi bir atmosferde hazırlanan oyunda bu kez diyaloglara daha fazla yer verilmiş. Yakın zamanda PC platformu için de oyun indirmeye sunulacak. 

Vikings: Valhalla Saga UMURO Rol Oyunu Ücretsiz 149M

Vikings: Valhalla Saga Umur Burak Oyunlar Ücretsiz 383.6 MB

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yerli geliştirici UMURO’dan bu kez Viking oyunu için yorumda bulun

    Yerli geliştirici UMURO’dan bu kez Viking oyunu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yerli geliştirici UMURO’dan bu kez Viking oyunu için ilk yorumu yapabilirsin.