Yeni Diablo 2 için sistem gereksinimleri açıklandı

BlizzCon etkinliğinde duyurulan Diablo 2: Resurrected için sistem gereksinimleri de belli oldu. Sızıntılarının ortaya çıkması sonrası, Diablo hayranlar arasında büyük heyecan uyandıran oyun için Blizzard başka sürprizler de getiriyor.

Piyasaya sürüldüğü 1999 yılından itibaren efsane oyunlar arasına giren Diablo 2, sonunda yenileniyor. Bu remastered versiyonu için Blizzard, Resurrected ismini tercih etti.

Diablo 2: Resurrected için mod desteği sürprizi

Bugün ise Diablo 2: Resurrected için sistem gereksinimleri açıklandı. Blizzard tarafından yapılan sistem gereksinimleri dışında, oyunun mod desteğine sahip olacağı da ortaya çıktı.

Oyuna mod desteğinin de gelmesi sonrası, zaten halihazırda derin bir hikayesi olan oyunun çok daha ilginç modlarla zenginleşmesi bekleniyor.

Diablo 2 remastered versiyonunda, Diablo 2 oynanışı ve senaryosunda bir değişiklik olmayacağı açıklanmıştı. Özellikle Diablo 3 sonrası oyuncuların en büyük eleştirisi hem oynanış hem de senaryosunun yetersiz olmasıydı.

Diablo 2: Resurrected sistem gereksinimleri:

Minimum gereksinimler (720p)

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-3250 veya AMD FX-4350
RAM: 8 GB
GPU: Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7850
Sürücü Alanı: 30GB

Önerilen gereksinimler (1080p)

İşletim Sistemi: Windows 10
CPU: Intel Core i5-9600K veya AMD Ryzen 5 2600
RAM: 16 GB
GPU: Nvidia GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 5500 XT
Sürücü Alanı: 30GB

Yenilenen Diablo 2‘de 144 Hz’e kadar yenileme hızı ve 4K çözünürlük desteği sunulacak. Blizzard tarafından bu yılın sonlarına doğru piyasaya çıkarılması beklenen yeni Diablo 2 dışında, Diablo 4 için de Blizzard ekibi çalışmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yeni Diablo 2 için sistem gereksinimleri açıklandı için yorumda bulun

    Yeni Diablo 2 için sistem gereksinimleri açıklandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Diablo 2 için sistem gereksinimleri açıklandı için ilk yorumu yapabilirsin.