Yarış oyunu Mad Skills Motocross 3 mobil cihazlara geliyor

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Tuborilla AB’nin yaptığı motosiklet yarış oyunu serisi Mad Skills Motocross’un yeni oyunu Mad Skills Motocross 3‘ün mobil cihazlar için çıkış tarihi açıklandı.

Ayrıca Bkz. “Apple Arcade oyunu Grindstone’un yeni güncellemesi yayımlandı” İlginizi Çekebilir Apple Arcade oyunu Grindstone’un yeni güncellemesi yayımlandı

İndirme sayısı ile büyük başarı yakalayan Mad Skills Motocross 2’nin devam oyunu olan Mad Skills Motocross 3, temel olarak ikinci oyun ile aynı oynanışa sahip. Grafikler geliştirilmiş ve oynanış dikkate değer ölçüde yenilenmiş diyebiliriz. Ancak temel oynanış mekanikleri aynı tutulmuş. 

Oyunda yine birbirinden farklı ve zorlu parkularda yarışacaksınız ve her yarış oyununda olduğu gibi birinci olmaya çalışacaksınız. Oyunda birçok özelleştirme seçeneceği de bulunacak.

Mad Skills Motocross 3, 25 Mayıs’ta App Store ve Google Play üzerinden iOS ve Android sahipleri için çıkış yapacak. Ne yazık ki henüz oyunun mağaza sayfaları açılmadı. Ancak oyunun fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Mad Skills Motocross 3 Fragman

https://www.pocketgamer.com/articles/086650/mad-skills-motocross-3-is-an-upcoming-racing-title-thats-heading-for-android-and-ios/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yarış oyunu Mad Skills Motocross 3 mobil cihazlara geliyor için yorumda bulun

    Yarış oyunu Mad Skills Motocross 3 mobil cihazlara geliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yarış oyunu Mad Skills Motocross 3 mobil cihazlara geliyor için ilk yorumu yapabilirsin.