Yarış oyunu Mad Skills Motocross 3 mobil cihazlar için ücretsiz olarak çıktı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Tuborilla AB’nin yaptığı motosiklet yarış oyunu serisi Mad Skills Motocross’un yeni oyunu Mad Skills Motocross 3‘ün mobil cihazlar için çıkışını yaptı.

Ayrıca Bkz. “iOS için çıkış yapacak olan ritim oyunu A Musical Story’den oynanış videosu paylaşıldı”

Mad Skills Motocross 3, App Store ve Google Play üzerinden iOS ve Android sahipleri için ücretsiz olarak çıkışını yaptı. Oyun yaklaşık olarak 300MB. Oyunun mağaza sayfalarını ve fragmanını aşağıda bulabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir Yarış oyunu Mad Skills Motocross 3 mobil cihazlara geliyor

Mad Skills Motocross 3 Oynanış Videosu

İndirme sayısı ile büyük başarı yakalayan Mad Skills Motocross 2’nin devam oyunu olan Mad Skills Motocross 3, temel olarak ikinci oyun ile aynı oynanışa sahip. Grafikler geliştirilmiş ve oynanış dikkate değer ölçüde yenilenmiş diyebiliriz. Ancak temel oynanış mekanikleri aynı tutulmuş. 

Oyunda yine birbirinden farklı ve zorlu parkularda yarışacaksınız ve her yarış oyununda olduğu gibi birinci olmaya çalışacaksınız. Oyunda birçok özelleştirme seçeneceği de bulunuyor.

Mad Skills Motocross 3 Turborilla AB Oyunlar Ücretsiz 301.8 MB

Mad Skills Motocross 3 Turborilla Yarış Ücretsiz 102M

https://www.pocketgamer.com/articles/086802/mad-skills-motocross-3-is-the-latest-instalment-in-the-popular-racing-series-and-its-available-now-for-android-and-ios/

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Yarış oyunu Mad Skills Motocross 3 mobil cihazlar için ücretsiz olarak çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yarış oyunu Mad Skills Motocross 3 mobil cihazlar için ücretsiz olarak çıktı için yorumda bulun

    Yarış oyunu Mad Skills Motocross 3 mobil cihazlar için ücretsiz olarak çıktı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yarış oyunu Mad Skills Motocross 3 mobil cihazlar için ücretsiz olarak çıktı için ilk yorumu yapabilirsin.