Xiaomi Mi 11 Lite 4G sürümü için ilk bilgiler sızdırıldı

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Xiaomi Mi 11 Lite özelliklerinden sonra modelin Xiaomi Mi 11 Lite 4G ismiyle farklı özellikleri bulunarak piyasaya çıkacağı ortaya çıktı. 4G ve 5G modelinin satışa çıkacağı ülkeye göre belirleneceği aktarılırken, modele dair bazı özellikler kendisini gösterdi.

Modeller ilgili bilgiler, yazılım incelenmesinde kendisini gösterdi. Modelin ‘courbet’, ‘courbet_global’ ve ‘courbet_India’ isimleri aldığı belirlendi. Bu da modelin satışa çıktığı bölge ve ülkeye göre farklı özelliklere sahip olacağı anlamına geliyor.

Xiaomi Mi 11 Lite 4G özellikleri neler?

Xiaomiui Telegram kanalında yayınlanan bilgilerde modelin farklı özelliklere sahip olacağı paylaşıldı. M2101K9AG model numarasıyla geliştirmede olduğu belirtilen modelin özelliklerinde 90 Hz FHD+ AMOLED ekran bulunduğu ve bu bilginin daha önceden ortaya çıkan LCD ekran bilgisiyle çeliştiği görüldü.

Xiaomi Mi 11 Lite 4G özellikleri için paylaşılan bilgilerde işlemci olarak SM7125 model numarası yer aldı. Bu da Qualcomm üretimi Snapdragon 720G’nin kullanıldığı anlamına geliyor. 2.3 GHz hızda çalışabilen bu işlemciyle birlikte 6 GB ya da 8 GB RAM ile 64 ya da 128 GB depolama seçenekleri de kullanıcılarla buluşacak.

Modelin kamera için de Samsung GW2’ye sahip olduğu belirtildi. Bu da modelin 64 Megapiksel ana kameraya sahip olacağına dair yorumlandı. Ayrıca modelin satışa çıktığı ülkeye göre makro ve derinlik algılayıcıda farklılıklara sahip olacağı belirtildi.

4.250 mAh batarya ve 33W hızlı şarj desteği modelin modelin MIUI 12 ya da MIUI 12.5 ile kutudan çıkacağı, Wi-Fi 5 GHz ve Bluetooth 5.1 desteğine sahip olacağı belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Xiaomi Mi 11 Lite 4G sürümü için ilk bilgiler sızdırıldı için yorumda bulun

    Xiaomi Mi 11 Lite 4G sürümü için ilk bilgiler sızdırıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Xiaomi Mi 11 Lite 4G sürümü için ilk bilgiler sızdırıldı için ilk yorumu yapabilirsin.