Xiaomi, boyuna asılabilen RGB aydınlatmalı fan çıkardı

Xiaomi, alt markalarından biri olan ZMI etiketi ile taşınabilir fan modelini tanıttı. Adından da anlaşılacağı gibi bu fan katlanıp açılabiliyor. Ancak en önemli özelliği, ayarlanabilir bir naylon kordon kullanılarak boyuna takılabilmesi diyebiliriz.

Ayrıca Bkz. “Çin mallarının kalitesiz olduğunu iddia eden Gigabyte, 550 milyon dolar kaybetti”

15 dolardan satılacak

İstenirse portatif fan boynunuzdan çıkarılıp önünüze, örneğin bir masa üstüne yerleştirilebilir. Şirkete göre fan eğim açısı 0 ile 120 derece arasında ayarlanabiliyor. Cihaz üç farklı hız ayarını desteklemekte ve temizlik için sökülmesi oldukça kolay. Pil ömrünün ilk modda 13 saat, ikinci modda 8 saat ve üçüncü modda 4 saat olduğu belirtilmiş.

Cihazın üç renk seçeneği mevcut: Beyaz, pembe ve yeşil. Fan kanatları LED‘lerle arkadan RGB olarak aydınlatılabiliyor ve cihazın yan tarafındaki özel bir düğme kullanılarak renkler değiştirilebiliyor. Giyilebilir fan, çoğu aksesuar gibi, USB Type-C ile şarj oluyor ve kablo da kutuya dahil. 130 gr ağırlığındaki fanın satış fiyatı ise 15 dolar olarak açıklandı.

https://www.gizmochina.com/2021/05/12/zmi-launches-an-rgb-portable-fan-that-can-be-worn-around-the-neck/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Xiaomi, boyuna asılabilen RGB aydınlatmalı fan çıkardı için yorumda bulun

    Xiaomi, boyuna asılabilen RGB aydınlatmalı fan çıkardı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Xiaomi, boyuna asılabilen RGB aydınlatmalı fan çıkardı için ilk yorumu yapabilirsin.