WhatsApp sözleşmesi için sevindiren açıklama: Kısıtlama olmayacak

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, 15 Mayıs’ta yürürlüğe giren yeni WhatsApp sözleşmesini kabul etmeyen kullanıcıların uygulamanın hiçbir özelliğinden mahrum kalmayacağını açıkladı.

Ayrıca Bkz. “Twitter’ın 2.99 dolarlık Twitter Blue aylık aboneliği hakkında yeni detaylar ortaya çıktı” İlginizi Çekebilir Instagram, iki faktörlü kimlik doğrulama kodunu WhatsApp’tan göndermeyi test ediyor

Şimdilik herhangi bir kısıtlama olmayacak

Yeni kararını destek makalesini güncelleyerek duyuran WhatsApp, hiçbir kullanıcının hesabının silinmeyeceğini veya işlevselliğini kaybetmeyeceğine yer verdi. WhatsApp daha önce ise gizlilik sözleşmesini kabul etmeyen kullanıcıların zamanla uygulamadaki işlevlere erişimini kaybedeceğini açıklamıştı.

Konuya ilişkin The Verge’e konuşan bir WhatsApp sözcüsü, şirketin yetkililer ve gizlilik uzmanlarıyla yaptığı görüşmelerin ardından bu kararı aldıklarını açıkladı ve şunları söyledi:

“Çeşitli yetkililer ve gizlilik uzmanlarıyla yapılan son görüşmeler neticesinde, yeni WhatsApp sözleşmesini henüz kabul etmemiş kullanıcıların işlevselliği sınırlamayacağımızı açıkça belirtmek istiyoruz”

WhatsApp sözleşmesini kabul etmeyen kullanıcılar için şimdilik herhangi bir kısıtlamaya gidilmeyecek olsa da ilerleyen süreçte işin rengi değişebilir. Bununla birlikte daha önce WhatsApp gizlilik sözleşmesini imzaladıysanız herhangi bir şekilde iptal durumunun söz konusu olmadığını da belirtelim.

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • WhatsApp sözleşmesi için sevindiren açıklama: Kısıtlama olmayacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. WhatsApp sözleşmesi için sevindiren açıklama: Kısıtlama olmayacak için yorumda bulun

    WhatsApp sözleşmesi için sevindiren açıklama: Kısıtlama olmayacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak WhatsApp sözleşmesi için sevindiren açıklama: Kısıtlama olmayacak için ilk yorumu yapabilirsin.