Watch Dogs: Legion çevrim içi modu için üzücü haber

Ubisoft, geçtiğimiz aylarda yeni Watch Dogs oyununun çevrim içi modu için müjde vermişti. Watch Dogs: Legion resmi Twitter hesabı üzerinden çevrim içi mod ile ilgili yeni bir açıklama paylaşıldı.

Watch Dogs: Legion oyununun çevrim içi modu ertelendi

Ubisoft, Watch Dogs: Legoin için çok oyunculu mod olarak da adlandırılan yeni özelliğini yayına alacağını duyurdu. Şirket, 9 Mart’ta yayınlanması beklenen yeni güncellemenin bazı sorunlar nedeniyle ertelendiğini belirtti.

Watch Dogs: Legion çevrim içi modu ertelendi

Oyunun PC sürümünde bazı ekran kartlarıyla uyumsuzluk olduğunu belirten Ubisoft, çevrim içi modun süresiz olarak ertelendiğini açıkladı. Oyunun çevrim içi modunda dört kişilik ekipler, açık dünya haritasında mücadele edecek.

Oyuncular, çevrim içi mod yayınlandığında Spiderbot Arena’da sekiz kişilik kısa ölüm maçı (deathmatch) adı verilen PvP etkinliklerine de katılabilecek.

Ubisoft, oyun konsolları için 9 Mart’ta çevrim içi modun yayınlanacağını belirti. Tactical Ops ile ilgili bazı sorunların yaşandığını belirten firma, ” Oyun sırasında karşılaştığımız sorun nedeniyle 23 Mart’a kadar PlayStation, Xbox ve Stadia’da Tactical Ops özelliği aktif edilmeyecek. ” ifadelerini kullandı.

PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcıları için mesajlaşma sisteminin de 23 Mart’a kadar iyileştirileceğini belirten şirket, çevrim içi mod ile ilgili çalışmalarına devam ettiğinin altını çizdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Watch Dogs: Legion çevrim içi modu için üzücü haber için yorumda bulun

    Watch Dogs: Legion çevrim içi modu için üzücü haber için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Watch Dogs: Legion çevrim içi modu için üzücü haber için ilk yorumu yapabilirsin.