Wall Street boğasının önüne Dogecoin (DOGE) heykeli koyuldu

Wall Street’in ünlü Charging Bull heykelinin önüne, tasmasında DOGE yazan bir Shiba Inu heykeli yerleştirildi.

Dogecoin’in yaratıcısı Billy Markus ise bugün heykele dikkat çekerek ve heykelin sadece Dogecoin’in seçilmiş maskotunun fotoşoplanmış bir görüntüsü olmadığı ve gerçek olduğuna şaşırdığını ifade etti:

İlginizi Çekebilir Dogecoin (DOGE) tüm zamanların rekorunu kırdı

“Bekle, bu gerçek. Bunun resimlerini daha önce görmüştüm ama neye baktığımı bilmiyordum, ama birisi NY’deki Wall Street boğasının karşısına bir DOGE heykeli koydu. Bu gerçekten harika.

Ayrıca Bkz. “Güney Kore yonga üretimi için 450 milyar dolar ayırıyor”

Heykelin üzerinde “Adres: The Moon, Fate Loves Irony, 05/08/21, NYC” yazan bir tasma etiketi bulunuyor. Belirtilen tarih Dogecoin’in geçen yıl içinde yaşanan değerdeki %20.700 gibi astronomik bir artışı ifade ediyor. Bu arada, “Fate Loves Irony”, Dogecoin’i tanıtmada kilit rol oynayan Tesla CEO’su Elon Musk (Namı diğer “DogeFather”) tarafından sıklıkla kullanılan bir slogan olduğunu belirtelim.

Haberimizin hazırlandığı an itibariyle Dogecoin, CoinMarketCap verilerine göre 0,52 dolardan işlem görüyor. Piyasadaki en büyük beşinci kripto para olan DOGE, 68,3 milyar dolarlık piyasa değerine sahip.

https://cryptobriefing.com/doge-statue-stares-down-wall-streets-charging-bull/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Wall Street boğasının önüne Dogecoin (DOGE) heykeli koyuldu için yorumda bulun

    Wall Street boğasının önüne Dogecoin (DOGE) heykeli koyuldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Wall Street boğasının önüne Dogecoin (DOGE) heykeli koyuldu için ilk yorumu yapabilirsin.