Valve’in başarılı oyunu Portal’ın filmi geliyor

Yayıncılığını Valve‘in yaptığı, oyun dünyasının en popüler yapımlarından birisi olan Portal‘ın filmi yıllar önce duyurulmuştu. Ancak duyurunun ardından filmden pek bir haber alınamadı. Filmi bekleyenler için de geçtiğimiz saatlerde güzel bir haber verildi.

Portal’ın Filmi Hâlâ Geliştirme Aşamasında

Geçtiğimiz günlerde sinema dünyasının popüler isimlerinden JJ Abrams, bir röporta jesnasında Portal filmi hakkında konuştu. Söylediğine göre Portal filmi için şu anda bir senaryo hazır halde bekliyor ve sonunda film için bir şeyler doğru gitmeye başlamış. Bu da demek oluyor ki duyurunun üstünden geçen 8 yılın ardından sonunda film için bir şeyler yapmaya başlanacak.

Ayrıca Bkz. “Yılın beklenen filmi The Conjuring 3’ten 4 farklı sahne paylaşıldı”

Ne yazık ki Portal filmi ile ilgili başka hiçbir ayrıntı paylaşılmadı. Ancak önümüzdeki 2 yıl boyunca göremeyeceğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca JJ Abrams, Half Life filmi ile şu anda aktif oalrak ilgilenmediklerini de ekledi. Half Life filmini uzunca bir süre daha göremeyeceğiz gibi duruyor.

https://www.ign.com/articles/portal-half-life-jj-abrams-news

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Valve’in başarılı oyunu Portal’ın filmi geliyor için yorumda bulun

    Valve’in başarılı oyunu Portal’ın filmi geliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Valve’in başarılı oyunu Portal’ın filmi geliyor için ilk yorumu yapabilirsin.