Uygun fiyatıyla Realme Buds Air 2 tanıtıldı: ANC, Bluetooth 5.2 ve daha fazlası

Realme, Aralık 2019’da piyasaya sürülen Buds Air’in halefi olarak olan Buds Air 2 TWS kulaklıklarını tanıttı. Buds Air 2 kulaklıklar, Realme’nin % 80 daha fazla pil ömrü sunduğu ve önceki modele kıyasla gecikmeyi % 35 azalttığını söylediği özel R2 yongası tarafından destekleniyorlar.

Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunan Realme Buds Air 2, 45 dolar fiyat etiketine sahip.

Realme Buds Air 2 TWS kulaklıklar neler sunuyor?

Buds Air 2 ile Realme, EDM ve The Chainsmokers ile birlikte geliştirilen yeni bir Bass Boost + modunu tanıttı. Ayrıca şirket, Realme Link uygulamasına; bas, tiz ve orta sesleri dengeleyen ‘Dinamik’ ve insan sesini güçlendirerek podcast’leri ve sesli kitapları dinlemeyi daha ideal hale getiren  ‘Parlak’ olmak üzere iki yeni ön ayar ekledi.

Birinci nesil Buds Air’e göre Buds Air 2’nin en önemli özelliklerinden biri de Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliği. Buds Air 2’deki ANC, uçakların ve ev aletlerinin gürültüsü de dahil olmak üzere çoğu düşük frekanslı sesi filtreleyebilecek ve gürültüyü 25dB’ye kadar azaltabilecek.

Buds Air 2’de, daha net çağrılar için her iki taraftaki kulaklık için de Çevresel Gürültü Engelleme (ENC) özelliğine sahip çift mikrofona yer verildi. Buds Air 2, dokunmatik kontrolleri destekliyor ve Smart Wear Detection özelliğine sahip. Ayrıca kulaklıklar, Bluetooth 5.2 desteği sunuyor.

Realme, Buds Air 2’nin tam şarjla beş saatlik kesintisiz oynatma süresi ve şarj kutusuyla birlikte ANC kapalıyken 25 saat ve ANC açıkken 22.5 saat pil ömrü sunduğunu söylüyor. Tam şarj iki saat sürüyor ancak Buds Air 2, hızlı şarjı destekleyerek, 10 dakikalık hızlı bir şarj ile iki saatlik oynatma elde etmenizi sağlıyor.

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Uygun fiyatıyla Realme Buds Air 2 tanıtıldı: ANC, Bluetooth 5.2 ve daha fazlası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Uygun fiyatıyla Realme Buds Air 2 tanıtıldı: ANC, Bluetooth 5.2 ve daha fazlası için yorumda bulun

    Uygun fiyatıyla Realme Buds Air 2 tanıtıldı: ANC, Bluetooth 5.2 ve daha fazlası için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Uygun fiyatıyla Realme Buds Air 2 tanıtıldı: ANC, Bluetooth 5.2 ve daha fazlası için ilk yorumu yapabilirsin.