Twitter’ın 2.99 dolarlık Twitter Blue aylık aboneliği hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

Mikro blog platformu Twitter’ın “Twitter Blue” adındaki ücretli abonelik hizmeti, App Store’da yayınlanan bir satın alma sayfası ile birlikte gayri resmi olarak onaylanmış oldu.

Ayrıca Bkz. “Google’ın yeni işletim sistemi Fuchsia OS, Android’in yerini alabilir mi?” İlginizi Çekebilir Twitter, Android ve iOS’ta artık görüntüleri 4K yüklemeye izin veriyor

Twitter’ın App Store sayfasında, artık Twitter Blue için aylık 2,99 dolar tutarında bir ödeme yaparak abone olmanızı sağlayan bir seçenek yer alıyor. Bu seçenek henüz canlı görünmese de, araştırmacı Jane Manchun Wong, Perşembe günü bir tweet aracılığıyla hizmete abone olduğunu belirterek, ne gibi ayrıcalıklar sunacağını yazdı.

Renkli simgeler ve okuyucu modu

Wong’a göre Twitter Blue, renk temaları ve özel uygulama simgeleriyle birlikte gelirken, yakında bir okuyucu modu da yer alacak. İkinci özelliğin, daha uzun tweet’lerin algılanmasını kolaylaştıran bir kullanıcı arayüzü (UI) ayarlaması olması bekleniyor.

Wong daha önce, kullanıcılara bir tweet’in yayınlanmasını iptal etme şansı veren etkin bir zamanlayıcı olan “Tweeti Geri Al” seçeneğini keşfetmişti . Yeni bir “Koleksiyonlar” özelliğinin, kullanıcıların daha sonra hatırlamak üzere tweet’leri kaydetmesine ve düzenlemesine izin vereceği de bildiriliyor. “Tweeti Geri Al” ve “Koleksiyonlar” ın şu anda etkin olup olmadığı belli değil.

Öte yandan Twitter’ın Twitter Blue’yu ne zaman duyurmayı planladığı henüz bilinmiyor, ancak abonelik hizmetinin lansmanının yakın göründüğünü söyleyebiliriz.

https://appleinsider.com/articles/21/05/27/twitters-299-twitter-blue-monthly-subscription-introduces-color-themes-custom-app-icons-more

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Twitter’ın 2.99 dolarlık Twitter Blue aylık aboneliği hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Twitter’ın 2.99 dolarlık Twitter Blue aylık aboneliği hakkında yeni detaylar ortaya çıktı için yorumda bulun

    Twitter’ın 2.99 dolarlık Twitter Blue aylık aboneliği hakkında yeni detaylar ortaya çıktı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Twitter’ın 2.99 dolarlık Twitter Blue aylık aboneliği hakkında yeni detaylar ortaya çıktı için ilk yorumu yapabilirsin.