Twitter ücretli aboneliği ile farklı avantajlar sunulacak

Pandemi döneminde kullanıcı etkileşimini oldukça arttıran Twitter yavaş yavaş uygun gelir yolları oluşturmaya başlıyor. Super Follows adıyla kullanıcı odaklı bir abonelik hizmeti hazırlayan Twitter ayrıca fonksiyon odaklı bir hizmet üzerinde de çalışıyor. 

Twitter Blue nedir?

Twitter beta uygulamasının kodlarında ortaya çıkan satırlarda Twitter Blue adında yeni bir hizmete işaretler bulunmuş. Twitter Blue hizmetinin aylık 3$ seviyesinden başlayan fiyatlarla abonelik sunacağı ifade ediliyor. 

Ayrıca Bkz. “Godzilla vs Kong’un yapım şirketinin CEO’su, filmle aynı evrende geçen daha birçok fikirleri olduğunu söyledi”

Twitter Blue aboneliğinde gönderileri düzenlemenize imkân veren Geri Al özelliği ve kayıtlı gönderileri organize edebileceğiniz Koleksiyonlar özelliğinin olacağı ifade ediliyor. Bu özellikler temel abonelikte sunulacak. Daha pahalı aboneliklerde ise kısa süre önce satın alınan haber abonelik servisi Scroll ve mail aboneliği hizmeti Revue gibi ekstralar yer alacak. 

Ücretsiz kullanmaya alıştığımız Twitter’ın bu tarz abonelik sistemlerinin ne kadar tutacağı merak konusu ancak 3$ gibi düşük ücretlerin bir şans tanıyabileceği düşünülüyor. Henüz Twitter Blue için resmi bir açıklama yapılmadı. 
 

https://www.engadget.com/twitter-blue-subscription-leak-191613918.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Twitter ücretli aboneliği ile farklı avantajlar sunulacak için yorumda bulun

    Twitter ücretli aboneliği ile farklı avantajlar sunulacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Twitter ücretli aboneliği ile farklı avantajlar sunulacak için ilk yorumu yapabilirsin.