Twitter, Direkt Mesajlar’da arama özelliğini Android’e genişletiyor

Twitter,ilk olarak 2019 yılında iOS’ta kullanıma sunduğu daha sonra web’e getirdiği Direkt Mesajlar içindeki arama çubuğunu yaklaşık iki yıl sonra Android’e genişletiyor. Özellikle platformu aktif olarak kullananlar için oldukça faydalı olan bu özellik ile istenilen konuşmayı bulmak çok daha kolay hale gelecek.

Ayrıca Bkz. “YouTube, Shorts içerik üreticilerine 100 milyon dolarlık fon sağlayacak” İlginizi Çekebilir Instagram, Hikayeler’de otomatik alt yazı ekleyen çıkartma yayınladı

Android için Twitter’da DM arama çubuğu

Şirket, Android için yeni DM arama çubuğunun 2019’da iOS için sunulanın geliştirilmiş bir sürümü olduğunu belirtiyor. Yeni özellik ile kullanıcıların yalnızca son mesajlarında değil tüm DM geçmişlerinde arama yapmalarına olanak tanınacak.

Şirket ayrıca, mesaj içeriği için arama yapabilme yeteneği üzerinde çalıştığını söylüyor. Bu yıl içerisinde yayınlanacak güncelleme ile arama özelliği sayesinde yalnızca kullanıcı adına göre değil belirli konuşmayı veya konuyu bulmak istediğiniz zamanlarda da arama çubuğundan erişim sağlanabilecek.

Twitter Twitter, Inc. Sosyal Ücretsiz Cihaza göre değişir

Twitter Twitter, Inc. Haberler Ücretsiz 128.2 MB

https://www.engadget.com/twitter-direct-message-search-android-202239705.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Twitter, Direkt Mesajlar’da arama özelliğini Android’e genişletiyor için yorumda bulun

    Twitter, Direkt Mesajlar’da arama özelliğini Android’e genişletiyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Twitter, Direkt Mesajlar’da arama özelliğini Android’e genişletiyor için ilk yorumu yapabilirsin.