Tomb Raider Definitive Survivor’dan sürpriz Xbox hamlesi

Yeniden düzenlenen Tomb Raider üçlemesini henüz deneyimlemeyen oyuncular, görünüşe göre çok yakında yeni bir seçeneğe kavuşuyor. Tomb Raider Definitive Survivor Üçlemesi, Microsoft Store’da listelendi. Üç oyunu tek bir pakette bir araya getirecek oyun hakkında bazı bilgiler paylaşıldı ancak fiyat bilgisine yer verilmedi.

Oyun Microsoft Store’da yanlışlıkla listelenmiş olabilir

Hata olarak yayınlandığı düşünülen Microsoft Store listesine göre, paket 18 Mart‘ta çıkacak. Tomb Raider Definitive Survivor paketi Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider ve Shadow of the Tomb Raider‘ı içerecek.

Her üç oyun da zaten PlayStation 4 ve PC‘de mevcut, ancak Rise of the Tomb Raider başlangıçta PlayStation‘da piyasaya sürülmedi, Microsoft oyunu yayınladı ve konsol münhasırlığını yaklaşık bir yıl boyunca elinde tuttu.

Yeni Tomb Raider oyunları, seriye temiz bir sayfa açtı. Lara Croft‘u, bir kazanın ardından mürettebatını uzak bir adada mahsur bıraktıktan sonra yavaş yavaş sert bir hayatta kalma uzmanı ve katile dönüşen genç bir arkeolog olarak yeniden tasarladı.

Bu temalar önümüzdeki iki oyunda da devam ediyor ve bu sürekliliğin dördüncü bir oyuna yol açıp açmayacağı belli değil ama eserlerde anime tarzı bir seri devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tomb Raider Definitive Survivor’dan sürpriz Xbox hamlesi için yorumda bulun

    Tomb Raider Definitive Survivor’dan sürpriz Xbox hamlesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tomb Raider Definitive Survivor’dan sürpriz Xbox hamlesi için ilk yorumu yapabilirsin.