Tom Holland Uncharted’daki performansından endişeli

Ünlü Uncharted serisinin film uyarlamasında başrol olarak Nathan Drake karakterini canlandıracak olan Tom Holland, Drake’i canlandırmaktan bir parça da olsa endişe duyduğunu dile getirdi. Holland henüz filmin bitmiş halini izlemediğini belirtirken, önemli hatalar yapmış olabileceğinden de bahsetti.

Tom Holland Uncharted filmindeki görünüşünü kafaya taktı

Magazin dergisi GQ’ya verdiği röportajda genç oyuncu, Uncharted filmindeki performansının görünüşünden dolayı kafasında oluşan kaygıların nedeniyle etkileneceğinden endişe duyduğunu söyledi. Holland, “filmdeki performansımı etkileyen bazı şeyler oldu. En basitinden bir büyünün etkisi altında gibiydim. Çok iyi bir aksiyon kahramanı gibi gözükmek istediğim için kendi kendime ‘en dayanıklı adamı oynamak zorundayım, tıpkı Mark Wahlberg gibi’ dedim” ifadelerini kullandı.

Öte yandan filmden önemli dersler de aldığını belirten Holland, önemli olanın sahneden iz bırakmam olduğundan ve bir noktaya inip sahneden geçerek şişkin pazıları göstermek olmadığını anladığını kaydetti. Bu tarz hareketlerin bir hata olduğundan bahseden genç aktör, “Muhtemelen bu tarz şeyleri bir daha asla yapmayacağım” dedi.

Uzun süredir beklenen aksiyon macera filmi, aynı isimli video oyunundaki ana kahraman olan Nathan Drake’in hikayesini beyaz perdeye aktaracak. Tom Holland’ın Drake’i canlandıracağı filmde, Victor ‘Sully’ Sullivan karakterine de Mark Wahlberg hayat veriyor. Yardımcı oyuncular arasında ise, Antonio Banderas, Sophia Taylor Ali ve Tati Gabrielle gibi isimler yer alıyor. Çekimleri Ekim ayında tamamlanan filmin gösterime girmesi koronavirüs nedeniyle ertelenmişti. İlk olarak 8 Temmuz 2021’de gösterime girmesi beklenen filmin yeni vizyon tarihiyse, 11 Şubat 2022 oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tom Holland Uncharted’daki performansından endişeli için yorumda bulun

    Tom Holland Uncharted’daki performansından endişeli için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tom Holland Uncharted’daki performansından endişeli için ilk yorumu yapabilirsin.