The Walking Dead’in 10. sezonun yeni bölümünden iki yeni sahne paylaşıldı

2010’lu yılların en popüler dizilerinden biri olan ancak son dönemde popülerliğini az da olsa kaybeden The Walking Dead dizisinin 10. sezon ekstra bölümlerinden iki yeni sahne paylaşıldı.

Paylaşılan sahneler onuncu sezon için duyurulan ekstra altı bölümün ilk bölümünden. Yani onuncu sezonun on yedinci bölümünden diyebiliriz. Sahneler baktığımızda ise Maggie’nin Negan’la yüzleşmesine çok az kaldığını ve zombili bir aksiyon sahnesi görüyoruz. 

6 bölümlük bu mini sezon aslında onuncu sezonun devamı olacak ve hikayeyi on birinci sezona daha iyi bağlayacak. Bu 6 bölümün 28 Şubat’ta başlaması bekleniyor.

Dizinin final sezonu olan 11. sezon da bu yılın sonlarında yayınlanacak. Dizinin 10. sezon final bölümü hariç şu ana kadar yayınlanan tüm bölümleri ise Netflix’te bulunuyor. Bu ekstra 6 bölüm de yayınlandıktan kısa bir süre sonra da Netflix’e gelecektir. Bahsi geçen sahneleri aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. The Walking Dead’in 10. sezonun yeni bölümünden iki yeni sahne paylaşıldı için yorumda bulun

    The Walking Dead’in 10. sezonun yeni bölümünden iki yeni sahne paylaşıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak The Walking Dead’in 10. sezonun yeni bölümünden iki yeni sahne paylaşıldı için ilk yorumu yapabilirsin.