The Sims 21. yıldönümü için özel öğeler yayınladı

Piyasaya çıkışının 21. yıldönümünü kutlayan The Sims serisi, içinde yeni yemekler, mobilya öğeleri ve birçok yeni kıyafetle makyaj stilini barındıran 21 parçalık öğe setini oyunculara hediye ediyor. Yeni öğelerin The Sims oyuncularının oluşturduğu topluluktan seçilmesi ise hoş bir jest oldu.

The Sims 4 yeni ögeler almaya devam ediyor

Yeni mobilya öğeleri arasında, herhangi bir dekor tarzına uyacak şekilde tasarlanmış bir yemek masası ve mutfak setinin yanı sıra, çekmeceli konsol, parlak kırmızı gardırop ve Orta Çağ’dan kalma bir üçlü set yer alıyor. Bunun yanında karakterlere uygulanabilecek bir kaş seti, tüm cilt tonlarını tamamlayacak şekilde tasarlanmış fosforlu kalem, koyu mat ruj stili ve yaşlanan Sim’ler için kaz ayağı ekleyebilecek kozmetik makyaj kalıpları eklendi.

Yeni kıyafetler arasında ise örme tilki bere, sarı bir kot pantolon ve küçük çocuklar için kıyafetler bulunuyor. Yiyecek olaraksa tereyağlı tavuk, çikolatalı mousse tatlısı da dahil olmak üzere çeşitli lezzetler eklendi.

Yeni öğeler hakkındaki blog yazısında geliştirici stüdyo, The Sims ile geçmişlerini, ürettikleri öğeleri ve bunları neden oyuna eklemeyi seçtiklerini belirtti. Ayrıca Yıldönümü paketinde katkıları bulunduğu için HeyHarrie, storylegacysims, peachyfaerie, peacemaker_ic, Luumia, icemunmun, grimcookies, Feral Poodles ve AHarris00Britney isimli kullanıcılara teşekkür edildi.

Öte yandan 6 yıl olmasına rağmen, The Sims 4, Star Wars gibi güncelleme paketleri alarak geliştirilmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. The Sims 21. yıldönümü için özel öğeler yayınladı için yorumda bulun

    The Sims 21. yıldönümü için özel öğeler yayınladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak The Sims 21. yıldönümü için özel öğeler yayınladı için ilk yorumu yapabilirsin.