The Batman filminden Batman’in bulunduğu yeni bir görsel paylaşıldı

DC çizgi roman evreninin ve genel oalrak eğlence sektörünün en popüler karakterlerinden birisi olan Batman‘in bildiğiniz gibi yeni bir filmi yapılıyor. Geçtiğimiz saatlerde de filmden yeni bir görsel paylaşıldı.

İlginizi Çekebilir Joker gibi bağımsız olan Superman filminden yeni detaylar paylaşıldı Ayrıca Bkz. “Hızlı ve Öfkeli 9’dan ilk yorumlar geldi: “Serinin en saçma filmi, gerçekten uzaya gidiliyor””

Yayınlanan yeni görselde Batman bulunuyor. Görsel sayesinde Batman’in kostümünü de net bir şekilde inceleyebiliyoruz. Bahsi geçen görseli aşağıda bulabilirsiniz.

Alternatif bir evrende geçecek olan The Batman filminin çekimleri geçtiğimiz aylarda tamamlandı. Şu anda yalnızca vizyon tarihini bekliyor eğer bir kez daha ertelenmezse. 

Filmin yönetmenliğini Matt Reeves yapıyor. Mattson Tomlin ve Matt Reeves ise birlikte senaryoyu yazdı. Filmin oyuncu kadrosu ise şöyle: Robert Pattinson (Batman), Colin Farrell (The Penguin), Zoë Kravitz (Catwoman), Andy Serkis (Alfred Pennyworth), Paul Dano (The Riddler), Jeffrey Wright (Jim Gordon) ve John Turturro (Carmine Falcone). 4 Mart 2022’de vizyona girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. The Batman filminden Batman’in bulunduğu yeni bir görsel paylaşıldı için yorumda bulun

    The Batman filminden Batman’in bulunduğu yeni bir görsel paylaşıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak The Batman filminden Batman’in bulunduğu yeni bir görsel paylaşıldı için ilk yorumu yapabilirsin.