Strateji oyunu Nano Legends, Android cihazlar için ön kayıt aşamasına geçti

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Nimble Neuron’un yaptığı strateji oyunu Nano Legens, Android cihazlar için ön kayıt aşamasına geçti.

Nano Legends, temelde bir kule savunma oyunu. Oyunun bir hikayesi de bulunuyor ancak asıl odak noktası oynanış kısmı. Oyunun tek kişilik modu dışında bir de çevrimiçi bir modu bulunuyor. Aşağıdan oyunun fragmanını izleyerek oynanış hakkında daha fazla detaya sahip olabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir Bulmaca platform oyunu Woven, mobil cihazlar için ücretsiz olarak yayınlandı

Oyun Mart 2021 tarihinde iOS cihazlar için ücretsiz olarak çıkışını yapmıştı. Şimdi de Google Play üzerinden Android cihazlar için ön kayıt aşamasına geçti. Ne yazık ki oyunun net çıkış tarihi paylaşılmadı ancak yakın bir tarihte çıkış yapacağını söyleyebiliriz.

Oyunun fragmanını ve mağaa sayfalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Nano Legends Nimble Neuron Strateji Oyunları Cihaza göre değişir

Nano Legends Nimble Neuron Corp. Oyunlar Ücretsiz 530.9 MB

Nano Legens Fragman

https://www.pocketgamer.com/articles/086656/nano-legends-the-3d-tower-strategy-title-is-now-up-for-pre-registration-on-android-after-its-release-for-ios/

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Strateji oyunu Nano Legends, Android cihazlar için ön kayıt aşamasına geçti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Strateji oyunu Nano Legends, Android cihazlar için ön kayıt aşamasına geçti için yorumda bulun

    Strateji oyunu Nano Legends, Android cihazlar için ön kayıt aşamasına geçti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Strateji oyunu Nano Legends, Android cihazlar için ön kayıt aşamasına geçti için ilk yorumu yapabilirsin.