Steve Jobs’ın 1973’te doldurduğu iş başvurusu formu, açık artırmaya çıkarılıyor

Charterfield platformu, 1973 yılında Steve Jobs tarafından doldurulmuş iş başvurusu formu için çevrimiçi bir müzayede düzenleyecek. Bu değerli belge 2018 yılında 175 bin doların üzerinde açık artırmaya çıkarılmıştı.

Wozniak ile Apple’ı kurdular

Steve Jobs’ın bu formu Reed College‘dan ayrıldıktan sonra doldurduğu belirtilmiş. Belgede Jobs, yalnızca bilgisayar ve hesap makinesi becerilerinden değil, aynı zamanda elektronik teknolojileri ve tasarım mühendisliğine olan ilgisinden bahsederek, edebi İngilizce yeterliliğini de ön plana çıkarıyor.

Steve Job, üniversiteden ayrıldıktan bir yıl sonra, Steve Wozniak ile birlikte çalıştığı Atari‘ye teknisyen olarak katıldı. Bu iki arkadaş daha sonra 1976 yılında Apple‘ı kurdular. Son olarak müzayedenin 24 Şubat’ta başlayıp, 24 Mart’a kadar süreceğini de belirtelim.

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Steve Jobs’ın 1973’te doldurduğu iş başvurusu formu, açık artırmaya çıkarılıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Steve Jobs’ın 1973’te doldurduğu iş başvurusu formu, açık artırmaya çıkarılıyor için yorumda bulun

    Steve Jobs’ın 1973’te doldurduğu iş başvurusu formu, açık artırmaya çıkarılıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Steve Jobs’ın 1973’te doldurduğu iş başvurusu formu, açık artırmaya çıkarılıyor için ilk yorumu yapabilirsin.