Spotify’ın kurucusunun Arsenal’i satın alma teklifi kabul görmedi

İsveç merkezli dijital müzik hizmeti Spotify’ın kurucusu Daniel Ek, Arsenal’i satın alma teklifinin geri çevirdiğini söyledi. Amerikalı iş adamı Stan Kroenke, sahibi olduğu Londra kulübünü satmayı düşünmüyor.

İlginizi Çekebilir 2019’un en çok kullanılan dijital müzik sevisi Spotify Ayrıca Bkz. “Samsung’dan Fan Edition tablet geliyor: Galaxy Tab S7 FE”

Daniel Ek, kendisine ait sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bu hafta Kroenke ve hissedarlara Arsenal‘i satın almak için bir teklifte bulundum. Paraya ihtiyaçları olmadığını söylediler. Kararlarına saygı duyuyorum ancak bu durum değişirse ilgilenmeye hazır olarak bekliyorum.”

Forbes’e göre değeri 2.8 milyar dolar

Daniel Ek’in servetinin 4.7 milyar dolar olduğu tahmin ediliyor. Arsenal ise Forbes dergisi tarafından yayınlanan dünyanın en değerli futbol takımları sıralamasında sekizinci sırada. Londra kulübünün 2.8 milyar dolar değerinde olduğu belirtiliyor.

https://twitter.com/eldsjal/status/1393644895357833217

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Spotify’ın kurucusunun Arsenal’i satın alma teklifi kabul görmedi için yorumda bulun

    Spotify’ın kurucusunun Arsenal’i satın alma teklifi kabul görmedi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Spotify’ın kurucusunun Arsenal’i satın alma teklifi kabul görmedi için ilk yorumu yapabilirsin.