Spider-Man 3’ten ilk resmi görseller paylaşıldı

Disney ve Sony’nin ortaklaşa hazırladığı başrolünde Tom Holland’ın olduğu Spider-Man serisinin yeni filmi Spider-Man 3‘ün çekimleri şu anda devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde de filmden ilk resmi görseller paylaşıldı.

Bu sabah erken saatlerde oyunculardan Tom Holland, Zendaya ve Jacob Batalon; ayrı ayrı paylaşımlar yaparak filmin logosunu ve tam ismini paylaştı. Ancak hepsinin paylaştığı da birbirinden farklıydı. Bu yüzden hangisinin doğru olduğu veya içlerinden birinin doğru olup olmadığı bilinmiyor. Ayrıca filmden bahsi geçen üçlünün bulunduğu ilk resmi görseller de paylaşıldı. Görselleri aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

Ayrıca Tom Holland, üçüncü filmde Tobey Maguire ve Andrew Garfield‘ın bulunacağına dair söylentileri bir kez daha yalanladı. Ancak kendisinin bu konularda çok güvenilir bir isim olmadığını da belirtmek gerek.

Spider-Man 3, 17 Aralık 2021’de yayınlanacak ve şu anda çekimleri devam ediyor. Konuk olması beklenen isimlerin tamamı şöyle: Jamie Foxx, Benedict CumberbatchTobey Maguire, Kirsten Dunst, Andrew Garfield, Emma Stone, Alfred Molina, Charlie Cox, Willem Dafoe ve Thomas Haden Church. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Spider-Man 3’ten ilk resmi görseller paylaşıldı için yorumda bulun

    Spider-Man 3’ten ilk resmi görseller paylaşıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Spider-Man 3’ten ilk resmi görseller paylaşıldı için ilk yorumu yapabilirsin.