Sony, yedi yılın ardından akıllı saat çıkarmaya hazırlanıyor

Sony’nin son dönemde akıllı telefon pazarında pek de iyi bir performans gösterdiği söylenemez. Şirkete yakın kaynakların aktardığı bilgilere bakılırsa Japon dev akıllı saat piyasasına geri dönmeyi planlıyor.

İlginizi Çekebilir Meizu Watch’un görüntüleri ortaya çıktı: eSIM desteğiyle geliyor Ayrıca Bkz. “Spotify’ın kurucusunun Arsenal’i satın alma teklifi kabul görmedi”

Sony Xperia cihazları ile ilgili güvenilir sızıntıları ile tanıdığımız ZACKBUKS takma adlı duyumcu, bu konuyla ilgili bazı detaylar paylaştı. Kendisi, Sony Wena akıllı kayış bölümünün Nisan ayında Sony Mobile Communications’a katıldığını söylüyor.

Sektöre yabancı değil

Xperia & Wena iş birliğinin ilk ürünü Xperia Watch olabilir. Bu arada Sony’nin akıllı saat pazarına yabancı olmadığını hatırlatalım. Ancak şirket uzun süredir bu tarz bir cihaz üretmiyor. En son model, 2014 yılında piyasaya sürülen SmartWatch 3‘tü.

Sony’nin yeni akıllı saati SmartWatch 4 ismiyle karşımıza çıkabileceği gibi Xperia Watch serisini de başlatabilir. Japon şirketin Xperia markası altında bir akıllı saat çıkarması iyi bir fikir gibi görünüyor. Şirket rekabetçi bir ürünle yüksek satış rakamlarına ulaşabilir.

https://www.notebookcheck.net/Sony-SmartWatch-4-and-Xperia-Watch-speculation-arises-from-tech-tipster-s-ambiguous-comments-about-Wena.539692.0.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sony, yedi yılın ardından akıllı saat çıkarmaya hazırlanıyor için yorumda bulun

    Sony, yedi yılın ardından akıllı saat çıkarmaya hazırlanıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sony, yedi yılın ardından akıllı saat çıkarmaya hazırlanıyor için ilk yorumu yapabilirsin.