Sony, 49 TL değerindeki oyunu ücretsiz hale getirdi

Dünya devam eden koronavirüs salgınıyla boğuşmaya devam ederken, Sony “Evde Oyna” girişimini sürdürüyor.

Evde Oyna” girişimini ikinci yıl için yeniden getiren şirket, bu sefer promosyonu genişletme sözü verdi. Sony bu bağlamda 2016’da lanse edilen son derece keyifli Insomniac Games versiyonu olan Ratchet & Clank‘ı ücretsiz olarak sunacak.

Ratchet & Clank, 31 Mart’ta ücretsiz olacak

Şu an indirilebilir durumda olan oyuna ücretsiz sahip olabilmek için PlayStation Plus üyesi veya PlayStation Now abonesi olmanız gerekmiyor. Aktif bir PlayStation Network hesabına sahip olan herkes oyunu kitaplığına ekleyebiliyor. Ayrıca bir kez kullandıktan sonra, oyun sonsuza kadar kütüphanenizde kalıyor ve erişiminiz iptal olmuyor.

Sony’nin “Evde Oyna” kapsamında sunduğu Ratchet & Clank oyununu 31 Mart‘a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

PlayStation Store üzerinden erişebilir oyunda, ister uzun süredir Ratchet hayranı olun ister seriye yeni başlayın, heyecan verici orijinal uzay maceralarına kolaylıkla adapte olabileceksiniz. Ratchet & Clank tamamen yeniden tasarlanıp PS4 için yeniden inşa edildi. Oyun hakkında, evrende unutulmaz bir yolculuğa hazır olmanız gerektiği ifade ediliyor.

Sony’nin açıklamasına göre mevcut nesil için geliştirilen klasik oyun, daha derin bir hikayeyi takip ediyor. Ve 2016 Ratchet & Clank animasyon filminden daha fazla aksiyonun, yeni patron savaşlarının, muhteşem görsellerin ve yıldız sesinin tadını çıkarabilmenize olanak sağlıyor.

PlayStation Store’da oyundan şöyle bahsediliyor; “İnanılmaz grafikler PS4 ün gücü sayesinde, dinamik ikilinin galaksiler arası kaptanları oyunda da büyük ekran filmde olduğu kadar iyi görünür.”

PlayStation 4 platformu için yayınlanan oyun tek kişilik oynanabildiğini belirtelim. 2016 yapımı Ratchet & Clank’ın oyun deneyimi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar da bizlerle paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sony, 49 TL değerindeki oyunu ücretsiz hale getirdi için yorumda bulun

    Sony, 49 TL değerindeki oyunu ücretsiz hale getirdi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sony, 49 TL değerindeki oyunu ücretsiz hale getirdi için ilk yorumu yapabilirsin.