Sonsuz koşucu oyunu Total Eggscape, iOS için ücretsiz olarak yayınlandı

Yayıncılığını Crescent Moon Games’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Brezilyalı bağımsız geliştirici bigas’ın yaptığı çiftlikten kaçmaya çalıştığınız oyun Total Eggscape, iOS cihazlar için yayınlandı.

[bzkdh=130470]

Total Eggscape, aslında bir sonsuz koşucu oyunu ancak koşmak yerine yumurtluyor ve gökyüzüne doğru kaçmaya çalışıyorsunuz. Yumurtladığınız yumurtalar ile birlikte sonsuza giden bir kule oluşturarak kaçmaya çalışıyorsunuz. Siz yukarı doğru giderken de karşınıza çeşitli engeller çıkıyor ve bu engeller tamamen rastgele şekilde oluşturuluyor. Eğer tavuk görünümü hoşunuza gitmezse görüntünüzü de değiştirebiliyorsunuz.

Total Eggscape şu anda App Store üzerinde ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Oyunun boyutu 56MB. Android sürümü ile ilgili bir açıklama ne yazık ki yok. Oyunun mağaza sayfasını ve oynanış videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Total Eggscape‪!‬ Crescent Moon Games LLC Oyunlar Ücretsiz 56.6 MB

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Sonsuz koşucu oyunu Total Eggscape, iOS için ücretsiz olarak yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sonsuz koşucu oyunu Total Eggscape, iOS için ücretsiz olarak yayınlandı için yorumda bulun

    Sonsuz koşucu oyunu Total Eggscape, iOS için ücretsiz olarak yayınlandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sonsuz koşucu oyunu Total Eggscape, iOS için ücretsiz olarak yayınlandı için ilk yorumu yapabilirsin.