Snapchat’in iOS versiyonu, karanlık mod özelliğine kavuşuyor

iOS cihaz kullanıcıları, popüler mesajlaşma uygulaması Snapchat’i artık karanlık mod özelliğini aktif ederek kullanabilecekler.

İlginizi Çekebilir Snapchat uygulamasına etkinlik özelliği geliyor Ayrıca Bkz. “Dogecoin’in yaratıcısı Elon Musk hakkında konuştu: Bencil bir dolandırıcı”

Önceden, Snapchat uygulamasındaki karanlık mod özelliği yalnızca sınırlı sayıda kullanıcı tarafından kullanılabiliyordu. Ancak mesajlaşma devi, kısa süre önce bu yeni özelliği “çok düşük bir yüzde” ile test ettiğini doğrulamıştı.

Android için karanlık mod yolda

Şimdi ise bazı iOS kullanıcıları Snapchat’in Karanlık Mod özelliğinin keyfini çıkarabilirler. Ancak, mesajlaşma uygulamasının yeni modu Android akıllı telefonlarda hala mevcut değil. Snapchat, yakında daha fazla iOS ve Android kullanıcısı için de Karanlık Mod özelliğini kullanıma sunacağını duyurdu. Karanlık mod, son yıllarda giderek daha popüler hale geldi ve bu özellik bir dizi popüler uygulama da bu özellikle güncellendi.

Diğer tüm uygulamalar gibi, Snapchat de düzenli olarak uygulamaya güncellemeleri yayınlıyor; yeni özelliklerle birlikte hataları da düzeltiyor. Cihazınızın karanlık moda geçmeye hazır olması için uygulamanın güncel olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Snapchat’in iOS versiyonu, karanlık mod özelliğine kavuşuyor için yorumda bulun

    Snapchat’in iOS versiyonu, karanlık mod özelliğine kavuşuyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Snapchat’in iOS versiyonu, karanlık mod özelliğine kavuşuyor için ilk yorumu yapabilirsin.