Snap, yeni mobil video düzenleme uygulamasını duyurdu: Story Studio

Snap Inc. yıllık İş Ortağı Zirvesi’nde kullanıcıların mobil videolarını iyileştirmelerine yardımcı olmak adına düzenleme araçlarına sahip bağımsız bir uygulama olan Story Studio‘yu tanıttı. Yeni uygulama, kullanıcılara video düzenleme araçları sağlayacak ve kullanıcıların mobil cihazlarda profesyonel seviyede içerik oluşturmalarına yardımcı olacak.

İlginizi Çekebilir Google Fotoğraflar’a Kilitli Klasör özelliği geldi Ayrıca Bkz. “Clubhouse Android sürümü global erişime açıldı”

Story Studio ile mobilde video düzenleme

Aylık 500 milyondan fazla aktif kullanıcısı olduğu belirtilen Snapchat’in geliştiricileri, Story Studio’nun hedef kullanıcılarının içerik oluşturucular olduğunu söylüyor. Ayrıca uygulamanın kullanımının kolay olduğuna değinen şirket, oluşturulan videoların istenilen platformda paylaşılabileceğini belirtiyor.

Uygulama ile kullanıcılar, videolarını kare hassasiyetinde düzenleyip kırpabilecekler. Videolara başlıklar, çıkartmalar, AR lensler ve görsel efektler eklenebilecek ayrıca kullanıcılar, müzik kataloğundan faydalanılabilecek. Story Studio‘da nelerin popüler olduğu da görülebilecek.

Snap, Story Studio’yu önümüzdeki aylarda herkese açık olarak test etmeye başlayacak.

https://www.engadget.com/snap-studio-video-editing-app-190930580.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Snap, yeni mobil video düzenleme uygulamasını duyurdu: Story Studio için yorumda bulun

    Snap, yeni mobil video düzenleme uygulamasını duyurdu: Story Studio için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Snap, yeni mobil video düzenleme uygulamasını duyurdu: Story Studio için ilk yorumu yapabilirsin.