Sıra tabanlı strateji oyunu Legends of Kingdom Rush, Apple Arcade’e geliyor

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ironhide Irl’nin yaptığı sıra tabanlı strateji oyunu Legends of Kingdom Rush, Apple Arcade’e geliyor.

Ayrıca Bkz. “PUBG’nin yeni oyunu PUBG: New State’in Alfa Testi detayları açıklandı”

Pocket Gamer, Legends of Kingdom Rush‘ın Apple Arcade sistemine geleceğini duyurdu ancak ne yazık ki bir tarih paylaşılmadı. Oyunun Apple Arcade sayfasında “Çok Yakında” yazıyor. Bu yüzden bir iki hafta içerisinde gelmesini bekleyebiliriz. 

Oyunun mağaza sayfasını, tanıtım yazısını ve videosunu aşağıda bulabilirsiniz. Apple Arcade ilk ay için ücretsiz, sonrasında aylık 34,99 TL.

İlginizi Çekebilir PUBG’nin yeni oyunu PUBG: New State’in Alfa Testi detayları açıklandı

Legends of Kingdom Rush Hakkında

Rogue benzeri unsurlara sahip bu muhteşem RPG oyununda Kingdom Rush’ın ortaçağa ait fantastik dünyasında destansı bir yolculuğa çık!

  • En güçlü Kingdom Rush karakterlerine liderlik et
  • Güçlü şövalye Gerald Işıkarayan veya kurnaz gölge  suikastçısı Asra Hançer gibi 5 Efsanevi Kahraman emirlerini bekliyor.
  • Becerikli orman bekçisi, esnek cüce bombacı veya tehditkar kara şövalye gibi farklı beceri ve güçlere sahip 11 Yoldaş Kahraman, Efsanelerini zafere taşıyacak. 
  • Gittikçe daha da tehlikeli bir hal alan topraklarda ilerledikçe tüm bu fantastik kahramanların kilidini aç.

Stratejik Grid Tabanlı Savaş

Kahramanlarını ve becerilerini savaş taktiklerine en iyi şekilde uyarlamak için onları altıgen tabanlı bir grid üzerinde stratejik olarak hareket ettir. Her savaş için ideal takımını bulana kadar kahramanlarını ve arkadaşlarını değiştir ve eşleştir. 

Kingdom Rush’ın Benzersiz Hikayesini Deneyimle

Yemyeşil ormanlarda, engebeli dağlarda ve harap arazilerde savaş ve 100’den fazla anlatı etkinliğiyle Kingdom Rush evreni hakkında daha fazla bilgi edin.

https://www.pocketgamer.com/articles/086772/legends-of-kingdom-rush-is-a-unique-turn-based-strategy-game-coming-soon-to-mobile/

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Sıra tabanlı strateji oyunu Legends of Kingdom Rush, Apple Arcade’e geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sıra tabanlı strateji oyunu Legends of Kingdom Rush, Apple Arcade’e geliyor için yorumda bulun

    Sıra tabanlı strateji oyunu Legends of Kingdom Rush, Apple Arcade’e geliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sıra tabanlı strateji oyunu Legends of Kingdom Rush, Apple Arcade’e geliyor için ilk yorumu yapabilirsin.