Sevilen komedi dizisi Brooklyn Nine-Nine’ın final sezonu için yayın tarihi paylaşıldı

Son yılların en sevilen komedi dizilerinden biri olan Brooklyn Nine-Nine‘ın yeni sezonu için yayın tarihi geçtiğimiz saatlerde açıklandı.

Brooklyn Nine-Nine’ın Final Sezonu Ağustos’ta Geliyor

Brooklyn Nine-Nine’ın resmi YouTube kanalından paylaşılan video ile geçtiğimiz saatlerde dizinin yayın tarihi açıklandı. Dizinin sekizinci sezonunun, final sezonu olacağı geçtiğimiz aylarda açıklanmıştı. Paylaşılan videoya göre final sezonu 12 Ağustos’ta başlayacak.

İlginizi Çekebilir Başarılı komedi dizisi Brooklyn Nine-Nine, 8. sezonuyla final yapıyor Ayrıca Bkz. “Amazon’un yeni fantastik dizisi The Wheel of Time’ın 2. sezonu onaylandı”

Son sezonun bölüm sayısı da 10 bölüm olarak açıklanmıştı. Diziyi izleyenlerin de bileceği gibi ırkçılık konusunda farkındalık yaratmaya çalışan bir dizi ve George Floyd’un öldürülmesinin ardından, sekizinci sezonun senaryosu yeniden yazıldı. Bu yüzden bizleri enteresan bir sezon beklediğini söylemek gerek. 

Bahsi geçen videoyu aşağıda bulabilirsiniz. Dizinin ilk 6 sezonu Netflix’te bulunuyor.

https://screenrant.com/brooklyn-nine-nine-season-8-premiere-date-video/

  • Ana Sayfa
  • Teknoloji
  • Sevilen komedi dizisi Brooklyn Nine-Nine’ın final sezonu için yayın tarihi paylaşıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sevilen komedi dizisi Brooklyn Nine-Nine’ın final sezonu için yayın tarihi paylaşıldı için yorumda bulun

    Sevilen komedi dizisi Brooklyn Nine-Nine’ın final sezonu için yayın tarihi paylaşıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sevilen komedi dizisi Brooklyn Nine-Nine’ın final sezonu için yayın tarihi paylaşıldı için ilk yorumu yapabilirsin.