Se7en’ın yazarı ve yönetmeninden Netflix için bir suikastçı filmi geliyor: Başrolde Michael Fassbender

Fight Club, Se7en, Zodiac ve Mank gibi filmlerin yönetmeni olan başarılı isim David Fincher, geçtiğimiz aylarda Netflix ile sözleşme imzalamıştı ve birkaç yıl boyunca Netflix için özel içerikler hazırlayacağı açıklanmıştı. İlk projelerinden biri de geçtiğimiz saatlerde belli oldu.

Başarılı yönetmen David Fincher, daha önce Se7ven filminin senaristliğini yapan Andrew Kevin Walker yeniden bir araya gelecek. Alexis Nolent’in The Killer isimli çizgi roman serisinden uyarlanacak olan aynı isimli filmin yönetmenliğini David Fincher, senaristliğini ise Andrew Kevin Walker üstlenecek. Filmin yapımcılığını ise Ceán Chaffin üstlenecek.

Şu an için resmi olarak açıklanmasa da filmin başrolü için başarılı oyuncu Michael Fassbender ile anlaşıldığı söyleniyor. Noir temalı olması beklenen filmin uyarlandığı çizgi roman serisinde, ahlaki değerleri olmayan bir dünyada psikolojik sorunlar yaşamaya başlayan soğukkanlı bir suikastçının hikayesi anlatılıyor.

Filmin yayın tarihi, oyuncu kadrosu ve nasıl bir uyarlama olacağı ile ilgil detaylar bilinmiyor. Ancak film Netflix özel içeriği olacak.

  • Ana Sayfa
  • Teknoloji
  • Se7en’ın yazarı ve yönetmeninden Netflix için bir suikastçı filmi geliyor: Başrolde Michael Fassbender

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Se7en’ın yazarı ve yönetmeninden Netflix için bir suikastçı filmi geliyor: Başrolde Michael Fassbender için yorumda bulun

    Se7en’ın yazarı ve yönetmeninden Netflix için bir suikastçı filmi geliyor: Başrolde Michael Fassbender için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Se7en’ın yazarı ve yönetmeninden Netflix için bir suikastçı filmi geliyor: Başrolde Michael Fassbender için ilk yorumu yapabilirsin.