Samsung’dan katlanabilir telefonlar için kampanya atağı

Samsung, ‘Satın Al ve Dene‘ programında, katlanabilir telefonlarının iade süresini 100 güne çıkarıyor. Samsung, iade sürelerini üç ayın üzerine uzatarak, katlanabilir telefonlarının kullanıcıları için doğru olup olmadığını anlama şansı veriyor.

Deneme süresi 100 güne çıkıyor

Şirket, Galaxy Z Flip 5G ve Galaxy Z Fold 2 5G için bir “Satın Al ve Dene” programı başlattı. Bu program kapsamında Samsung, cihazları kullanmaya devam etmek veya iade etmek isteyip istemediğinize karar vermeniz için 15 yerine 100 gün süre tanıyor.

Samsung’un her iki telefonunun da geçen yıl salgına rağmen iyi derecede satış rakamlarına ulaştığı ifade ediyor. Şirketin 2020‘nin üçüncü çeyreğine ilişkin kazanç raporunda, Z Fold 2’yi içeren amiral gemisi cihazların piyasaya sürülmesiyle mobil satışlarının 2019‘un aynı dönemine göre yüzde 51 arttığını ortaya koydu.

Katlanabilir telefonlarındaki artan satış rakamlarına rağmen Samsung‘un ilk kez mobil cihazlar için bu tür bir program sunması, katlanabilir cihazlarında daha fazla kişiye satış yapmak için çaba sarf ettiği anlamına geliyor.

Son olarak Samsung’un Satın Al ve Dene programından yalnızca 1 Nisan‘a kadar resmi web sitesinden yararlanılabildiğini belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Samsung’dan katlanabilir telefonlar için kampanya atağı için yorumda bulun

    Samsung’dan katlanabilir telefonlar için kampanya atağı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Samsung’dan katlanabilir telefonlar için kampanya atağı için ilk yorumu yapabilirsin.