Samsung’dan Fan Edition tablet geliyor: Galaxy Tab S7 FE

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, “Fan Edition” serisi altında tablet sunmaya hazırlanıyor. Google Play Console veritabanında SM-T737 ve SM-T736B model numaralı iki cihazla ilgili bazı ayrıntılar ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilir Samsung Galaxy Tab S7 Lite’ın yeni görüntüleri yayınlandı Ayrıca Bkz. “Apple, uzay grisi Mac aksesuarlarının satışını sonlandırıyor”

Tabletlerin piyasaya Galaxy Tab S7 FE ismiyle giriş yapacağı bildiriliyor. Modellerden biri 5G bağlantısını destekleyecek. Google Play Console listesi yakında piyasaya sürülmesi beklenen tabletin temel özelliklerini ortaya koyuyor.

Muhtemel özellikleri

Galaxy Tab S7 FE, sekiz çekirdekli Snapdragon 750G platformundan güç alacak. Ayrıca 2560 x 1600 piksel çözünürlüğe sahip bir ekran taşıyacak. S Pen kalem desteği, 4 GB RAM ve Android 11 işletim sistemi de sızdırılan diğer detaylar arasında.

Samsung’un Fan Edition serisi tabletlerinin diğer özellikleri ve çıkış tarihi belli değil. Önümüzdeki günlerde Galaxy Tab S7 FE ile ilgili daha fazla somut bilgiye sahip olmayı bekliyoruz.

https://www.mysmartprice.com/gear/samsung-galaxy-tab-s7-fe-5g-google-play-console

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Samsung’dan Fan Edition tablet geliyor: Galaxy Tab S7 FE için yorumda bulun

    Samsung’dan Fan Edition tablet geliyor: Galaxy Tab S7 FE için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Samsung’dan Fan Edition tablet geliyor: Galaxy Tab S7 FE için ilk yorumu yapabilirsin.