Samsung, yayınladığı reklamlarla iPhone 12 Pro Max’in kamerasıyla dalga geçti

Büyük teknoloji şirketlerinin genellikle kendi ve rakip şirketlerin cihazlarını karşılaştıran videolar yayınlayarak birbirleriyle dalga geçtikleri bir sır değil. Yayınlanan iki yeni Samsung videosu, Galaxy S21 Ultra karşısında iPhone 12 Pro Max‘ı oldukça kötü bir duruma sokuyor.

Ayrıca Bkz. “WhatsApp sesli mesajlara, hızlandırma özelliği geldi” İlginizi Çekebilir DxOMark sıralamasına göre en iyi ekrana sahip akıllı telefon Galaxy S21 Ultra

Galaxy S21 Ultra vs iPhone 12 Pro Max

Koreli şirket ilk videoda Galaxy S21 Ultra 5G ve iPhone 12 Pro Max’in yakınlaştırma yeteneklerini karşılaştırdı. Böyle bir videoda beklediğiniz gibi, Apple akıllı telefon, maksimum büyütmede bile, Ay yerine çok da net olmayan bir daire görüntüsü verebildi. Ancak Samsung’un Galaxy S21 Ultra modeli, uydumuzun büyük kraterlerini bile görebileceğiniz oldukça net bir fotoğrafını çekti. Aynı zamanda, Koreli şirket iPhone’un çektiği fotoğrafın üzerine “Yeterince yakın mı?” İfadesini yazarak tabiri caizse şirketi trollemeden duramadı.

İkinci videoda Samsung bir diğer taraftan giderek makro yeteneklerini sergiledi ve videoya göre kazanan taraf yine Galaxy S21 Ultra oldu. Bu cihazla çekilen fotoğraf daha yüksek detaylara ve daha dikkat çekici renklere sahipti. Koreli şirket yine Apple’a sataştı ve iPhone 12 Pro Max’in çok net olmayan flu fotoğrafına “Yeterince ayrıntılı mı?” ifadesini yazdı.

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Samsung, yayınladığı reklamlarla iPhone 12 Pro Max’in kamerasıyla dalga geçti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Samsung, yayınladığı reklamlarla iPhone 12 Pro Max’in kamerasıyla dalga geçti için yorumda bulun

    Samsung, yayınladığı reklamlarla iPhone 12 Pro Max’in kamerasıyla dalga geçti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Samsung, yayınladığı reklamlarla iPhone 12 Pro Max’in kamerasıyla dalga geçti için ilk yorumu yapabilirsin.