Samsung, uzayabilen ekranlı bir akıllı telefon modeli çıkarabilir: Galaxy Z Slide

Güney Koreli Samsung, yakın gelecekte esnek ekranlı bir akıllı telefonun sunulabileceği bir başka ticari markayı daha tescil ettirdi. Z Slide markasından bahsediyoruz ve akıllı telefon Galaxy Z Slide olarak adlandırılabilir.

Ayrıca Bkz. “WhatsApp’ın yeni gizlilik politikası, App Store’dan kaldırılmasına neden olabilir” İlginizi Çekebilir Samsung ilk oyuncu telefonunu piyasaya sürmek için hazırlıklara başladı

LetsGoDigital kaynağına göre, Z Slide markasının tescil başvurusu Avrupa Birliği Fikri Mülkiyet Ofisine (EUIPO) gönderildi. Belgede akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar, cep telefonları ve telekomünikasyon cihazlarının Z Slide adı altında üretilebileceği belirtiliyor.

Samsung başka esnek ekranlı telefonlar da geliştiriyor

Sektöre yakın kaynaklar, Samsung’un uzayabilen esnek ekrana sahip bir akıllı telefon için Z Slide markasını tescil ettirdiğine inanıyorlar. Ancak şimdiye kadar böyle bir cihazın hangi tasarıma sahip olacağı tam olarak belli değil. Sızıntılara göre cihazın ekranı yatay veya dikey olarak uzayabilecek.

Kısa bir süre önce, Güney Koreli şirketin de Z Roll markasını Avrupa’da tescil ettirdiği biliniyordu . Böylece, Samsung’un uzayan ekranlı akıllı telefonla birlikte, aynı anda birkaç cihaz geliştirdiğini varsayabiliriz.

Samsung’un bu yaz katlanabilir ekranlı yeni akıllı telefonlarını duyuracağını belirtelim: Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3. Kaynaklar, bu cihazların toplam satışının sadece bu yıl 6 ila 7 milyon adet olacağını tahmin ediyorlar.

https://nl.letsgodigital.org/smartphones/samsung-galaxy-z-slide/

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Samsung, uzayabilen ekranlı bir akıllı telefon modeli çıkarabilir: Galaxy Z Slide

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Samsung, uzayabilen ekranlı bir akıllı telefon modeli çıkarabilir: Galaxy Z Slide için yorumda bulun

    Samsung, uzayabilen ekranlı bir akıllı telefon modeli çıkarabilir: Galaxy Z Slide için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Samsung, uzayabilen ekranlı bir akıllı telefon modeli çıkarabilir: Galaxy Z Slide için ilk yorumu yapabilirsin.