Samsung, S21 serisi için bir güncelleme daha yayınladı

Samsung, Galaxy S21’in pil sorununu gidermek için yeni bir güncelleme yayınladı. Şirket, amiral gemisi Galaxy S21 serisi telefonlar için en son Şubat ayınının başlarında güvenlik yaması çıkardı. Güncelleme büyük bir değişiklik içermese de, birkaç Galaxy S21 sahibi kullanıcılar güncellemeyi yükledikten sonra zayıf pil ömründen şikayet etmeye başladı.

SamMobile‘ın haberine göre Samsung, önceki güncellemede sunulan pil ömrü sorunlarını gidermek için en iyi Android telefonlarına yeni bir güncelleme daha yayınlamaya başladı.  Güncelleme ‘G99xBXXU1AUB6‘ sürümü olarak, şimdiden dünya çapında birçok ülkede kullanıma sunuluyor.

Güncelleme, Exynos destekli varyantlarda yayınlandı

Pil ömrü sorunları büyük ölçüde Galaxy S21 serisi telefonların Exynos 2100 destekli varyantlarıyla sınırlı olduğundan, Snapdragon 888 ile çalışan varyantlar için de benzer bir güncellemenin yayınlanıp yayınlanmayacağı belli değil.

Güncelleme birden çok ülkede kullanıma sunuluyor olsa da, bazı kullanıcıların güncellemeyi almak için  birkaç gün daha beklemesi gerekebilir.

Bununla birlikte, telefonunuz Şubat güvenlik güncellemesini yükledikten sonra herhangi bir sorun yaşamadıysa, pil ömrüne dair iyileştirme görmeyeceğinizi belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Samsung, S21 serisi için bir güncelleme daha yayınladı için yorumda bulun

    Samsung, S21 serisi için bir güncelleme daha yayınladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Samsung, S21 serisi için bir güncelleme daha yayınladı için ilk yorumu yapabilirsin.