Samsung, OLED ekran ve S Pen desteği olan iki dizüstü bilgisayar çıkaracak

Samsung‘un iki yeni Galaxy Book Pro dizüstü bilgisayar üzerinde çalıştığı ilk olarak geçtiğimiz ay bildirilmişti. Şirket, Galaxy Book Pro ve Galaxy Book Pro 360 olarak adlandırılacak yeni modeller için Bluetooth sertifikası aldı bile.

Lansman tarihi henüz belli değil

Şimdi ise bu dizüstü bilgisayarların sahip olacağı özellikler hakkında bilgiler ortaya çıktı. SamMobile’a göre yeni dizüstü bilgisayarlar iki versiyonda satışa sunulacak: 13.3 ve 15.6 inç. S Pen destekli OLED ekranla gelecekler. Bir ay önce şirket tarafından duyurulan ekran altı kamera teknolojisinin birinde veya her ikisinin de olması muhtemel.

Dizüstü bilgisayarların Intel Core i5 ve Core i7 işlemcilerle donatılacağı belirtiliyor. Her iki model için de işletim sistemi Windows 10 olacak. Normal Galaxy Book Pro, Wi-Fi ve LTE‘ye sahip sürümlerle sunulurken, Galaxy Book Pro 360, Wi-Fi ve 5G‘li sürümlerde satışa sunulacak.

Yeni ürünlerin resmi tanıtımlarının ne zaman yapılacağı ise henüz netlik kazanmış değil. Fiyatları konusunda da bir bilgi yok.

  • Ana Sayfa
  • Mobil
  • Samsung, OLED ekran ve S Pen desteği olan iki dizüstü bilgisayar çıkaracak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Samsung, OLED ekran ve S Pen desteği olan iki dizüstü bilgisayar çıkaracak için yorumda bulun

    Samsung, OLED ekran ve S Pen desteği olan iki dizüstü bilgisayar çıkaracak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Samsung, OLED ekran ve S Pen desteği olan iki dizüstü bilgisayar çıkaracak için ilk yorumu yapabilirsin.