Samsung Odyssey G9 2021 duyuruldu: Mini-LED teknolojisi

Samsung geçtiğimiz sene çıkartmış olduğu G9 Odyssey modelindeki 49 inçlik kavisli ekran ve çift QHD çözünürlüğüne sahip oyuncu monitörüne bu sene büyük bir yükseltme yaparak Samsung G9 Odyssey 2021 ile karşımıza çıktı.

Samsung’un dev boyutlu oyuncu monitörü, sadece donanım konusunda değil tasarımsal anlamda da değişiklik yapılmış durumda Odyssey G9’un 2021 versiyonunda beyaz bir arka panel ve Tron benzeri mavi halkalı bir tasarım olacak.

2021 G9 Odyssey Quantum mini-LED

Televizyon modellerinden alınan mini-LED özelliği sayesinde daha iyi kontrast ve parlaklık G9 Odyssey kullanıcılarını sunulacak. Teknoloji devi tarafından yapılan açıklamada Quantum mini-LED‘in yanısıra Ouantum Matrix özelliğinide ilk kez bu monitöründe kullanacağını duyurdu.

Eklenecek olan yeni 2 donanımsal özelliğe bakıldığı zaman 1000R kavis ile birlikte oyunlara tam anlamı hakim olacağınızı ve önemli olan hiç bir detayı kaçırmayacağınızı söylemek mümkün.

Geçtiğimiz sene çıkartılan Odyssey G9, hem AMD FreeSync hem de Nvidia G-Sync ekran teknolojisini destekliyordu. Bu yılki çıkartılacak olan modelin standarta uyumluluğu konusununda standartı koruyacağı ise söylentilerin arasında yer almakta. Samsung Odyssey G9’a ek olarak Interactive Display FLIP 75 adlı yeni bir dijital tahta olarak kullanılabilen ekranınıda tanıttı.

Üzerinde çizim yapabileceğiniz, yazı yazabileceğiniz ve üzerinde düzenlemeler yapabileceğiniz bu cihazın boyutu 75 inç olarak duyuruldu. FLIP 75 gelişmiş görsel kalitesi için 4K UHD bir ekrana sahip olacak ve sadece okullarda değil, ev, ofis  vb. yerlerde de kullanılabileceğini açıkladı.

2021 Model G9 Odyssey Oyuncu Monitörü:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Samsung Odyssey G9 2021 duyuruldu: Mini-LED teknolojisi için yorumda bulun

    Samsung Odyssey G9 2021 duyuruldu: Mini-LED teknolojisi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Samsung Odyssey G9 2021 duyuruldu: Mini-LED teknolojisi için ilk yorumu yapabilirsin.