Samsung Galaxy Book serisine dair detaylar ortaya çıktı

Samsung’un S-Pen desteğiyle yakında çıkacak olan dizüstü bilgisayarlarına dair sızıntılar ortaya çıktı. Teknoloji şirketi, 2021 serisi için iki yeni Galaxy Book dizüstü bilgisayar üzerinde çalışıyor

Galaxy Book Pro ve Galaxy Book Pro 360’ın, yakında Samsung’un mevcut Windows dizüstü bilgisayar serisine katılması bekleniyor.

Samsung’un yeni bilgisayarları S-Pen’i destekleyecek

SamMobile’in haberine göre, geçtiğimiz ay Bluetooth sertifikası alan iki dizüstü bilgisayara dair bazı özellikler ortaya çıktı.

Son sızıntıya göre Samsung Galaxy Book Pro ve Pro 360 OLED ekranlara ve S-Pen desteğine sahip olacak. OLED ekran ile gelmesi beklenen dizüstü bilgisayarlar, Galaxy Book Pro tarafında 13.3 inç ekrana sahipken Pro 360 tarafında 15.6 inç ekrana sahip olabilir.

SamMobile‘ın belirttiğine göre dizüstü bilgisayarlar, Intel Core i5 ve Core i7 işlemcilerle birden çok yapılandırma seçeneği ile sunulacak. Ayrıca işlemcilerin 11.Nesil CPU‘lar olacağı tahmin ediliyor.

Ek olarak, standart model olan Book Pro’nun Wi-Fi ve LTE bağlantısı ile geleceği belirtilirken, Pro 360‘ın Wi-Fi ve 5G bağlantı seçeneğine sahip olacağı ifade ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Samsung Galaxy Book serisine dair detaylar ortaya çıktı için yorumda bulun

    Samsung Galaxy Book serisine dair detaylar ortaya çıktı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Samsung Galaxy Book serisine dair detaylar ortaya çıktı için ilk yorumu yapabilirsin.