Samsung daha tanıtmadığı modeli güncellemeye aldı

Samsung, henüz tanıtmadığı Galaxy A52 5G modeli için güncelleme hazırladı. Üst segment modellerinin aldığı aylık güvenlik güncelleştirmesi paketini Galaxy A52 5G’ye getiren firma, Galaxy S21 ve Note 20 gibi üst segment modellerinin yanına orta segment modelini aldı.

Yakın bir zamanda kullanıcılarla buluşacak olan Galaxy A52 ve Galaxy A72 modelleri için haberler gelmeye devam ediyor. Galaxy Club’ta ortaya çıkan bir görselde aylık güvenlik güncellemelerini alan modeller listelendi. Bu listede kalıcı olarak da ilk kez A serisinden Galaxy A52 yer aldı.

Samsung Galaxy A52 5G için ilk güncelleme detayı

Samsung, aylık güvenlik güncelleştirme paketlerini genelde üst segment ve yüksek fiyatlı modellerine getiriyor. Ancak orta segment A serisinden bir model de listede kendisine kalıcı yer buldu. Listede Galaxy A50 yer alsa da asil üye olarak kendisini göstermedi. Bu da yeni modelin uzun süreli güncelleme desteği alabileceği anlamına geliyor.

Samsung Galaxy A52 5G modeli için güncelleme bilgisi gelmesine karşın herhangi bir teknik bilgi paylaşılmadı. Bu da modelin kesin özelliklerine dair olan merakın sürmesine neden oldu. Ancak daha önce sızdırılan bilgilerde modelin 6.52 inç büyüklüğünde Full HD+ Super AMOLED ekrana ve 90 Hz ekran tazeleme hızına sahip olduğu yer aldı. Modelin 5G sürümünde ise 120 Hz tazeleme hızı olacağı kaydedildi.

Modelin 4G için Snapdragon 720G, 5G içinse Snapdragon 750G işlemciye sahip olduğu belirtildi. 6 GB RAM ve 128 GB depolama ile 8 GB RAM ve 256 GB depolama seçenekleri olacağı aktarıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Samsung daha tanıtmadığı modeli güncellemeye aldı için yorumda bulun

    Samsung daha tanıtmadığı modeli güncellemeye aldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Samsung daha tanıtmadığı modeli güncellemeye aldı için ilk yorumu yapabilirsin.