Sahibinden ve TOBB ETÜ uzaktan eğitim için bir araya geliyor

İçinde bulunduğumuz pandemi dönemi yüz yüze eğitimleri imkânsız hale getirdi. Bu bakımdan uzaktan eğitimlerin önemi arttı. Sahibinden ve TOBB ETÜ eksik kalan mesleki eğitimler için bir araya geliyor. 

Emlak danışmanlığı ve ikinci el araç

TOBB Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri (TOBB MEYBEM) bugüne kadar emlak danışmanları ve ikinci el araç ticareti yapan 35 bin kişiye mesleki sertifika vermişti ancak pandemi ile birlikte eğitimler kesintiye uğradı. 

İlginizi Çekebilir Google Haritalar güvenli güzergaha kavuşuyor Ayrıca Bkz. “Samsung Galaxy Tab A7 Lite’ın özellikleri onaylandı: İşte tabletin ilk resmi görüntüleri”

Sahibinden ve TOBB Üniversitesi bir araya gelerek bu eksik eğitimleri uzaktan tamamlamayı amaçlıyor. Emlak danışmanı eğitimi 100 saat, ikinci el araç ticareti eğitimi ise 35 saat sürecek. Yüzde 70 devam şartını sağlayan veya sınavda başarılı olan katılımcılara TOBB ETÜ onaylı dijital başarı sertifikası verilecek.

Buraya katılmak isteyen kişilerin www.uzmanlik.com üzerinden form doldurarak Sahibinden Akademide kullanıcı oluşturmaları ve Akademiye online giriş yaparak tercihli eğitim programına kayıt olmaları yeterli. Eğitimler 7 Haziran tarihinde başlıyor. 

Sahibinden Akademi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sahibinden ve TOBB ETÜ uzaktan eğitim için bir araya geliyor için yorumda bulun

    Sahibinden ve TOBB ETÜ uzaktan eğitim için bir araya geliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sahibinden ve TOBB ETÜ uzaktan eğitim için bir araya geliyor için ilk yorumu yapabilirsin.