Ryan Reynolds ve Samuel L. Jackson başrollü komedi filmi Hitman’s Wife’s Bodyguard’ın fragmanı paylaşıldı

İlk filmi ile birçok izleyicinin beğenesini kazanan The Hitman’s Bodyguard’ın devam filmi The Hitman’s Wife’s Bodyguard‘dan ilk fragman yayınlandı. 

Ayrıca Bkz. “Yüzüklerin Efendisi dizisinin yönetmen kadrosuna The Witcher dizisinin yönetmeni katıldı” İlginizi Çekebilir Oyuncuları ile dikkat çeken aksiyon komedi filmi The Hitman’s Wife’s Bodyguard’in ilk fragmanı yayınlandı

İlk fragman ile yaklşaık olarak aynı uzunlukta olan yeni fragmanda, daha önceki fragmanda gözükmeyen birçok sahne görebiliyoruz. Ayrıca ilk fragmanda yer almayan başarılı oyuncu Morgan Freeman bu fragmanda kısa da olsa gözüküyor. Belli ki kendisinin filmde de küçük bir rolü bulunuyor.

Bahsi geçen fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Filmin vizyon tarihi de geçtiğimiz haftalarda belli olmuştu. The Hitman’s Wife’s Bodyguard, 16 Haziran’da vizyona girecek.

Filmin yönetmenliğini Patrick Hughes, senaristliğini ise Brandon Murphy, Phillip Murphy ve Tom O’Connor üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek, Morgan Freeman ve Antonio Banderas bulunuyor.

The Hitman’s Wife’s Bodyguard Fragman

  • Ana Sayfa
  • Teknoloji
  • Ryan Reynolds ve Samuel L. Jackson başrollü komedi filmi Hitman’s Wife’s Bodyguard’ın fragmanı paylaşıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ryan Reynolds ve Samuel L. Jackson başrollü komedi filmi Hitman’s Wife’s Bodyguard’ın fragmanı paylaşıldı için yorumda bulun

    Ryan Reynolds ve Samuel L. Jackson başrollü komedi filmi Hitman’s Wife’s Bodyguard’ın fragmanı paylaşıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ryan Reynolds ve Samuel L. Jackson başrollü komedi filmi Hitman’s Wife’s Bodyguard’ın fragmanı paylaşıldı için ilk yorumu yapabilirsin.