Rick and Morty’nin 5. sezonundan yeni bir fragman daha yayınlandı

Rick and Morty‘nin heyecanla beklenen 5. sezonundan yeni görüntüler gelmeye devam ediyor. Yapımcı kanal Adult Swim yeni sezon bugün üçüncü bir fragman daha yayınladı. İki dakika uzunluğundaki fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Rick and Morty’nin beşinci sezonu 20 Haziran’da (TSİ 21 Haziran 06.00) başlayacak. Yeni sezon yine önceki sezonlar gibi toplam 10 bölümden oluşuyor. Yayınlanan fragmanlardan da anlaşılabileceği gibi 5. sezonda bizleri yine eğlence dolu bölümler bekliyor gibi.

İginç mizah tarzı, etkileyici bilim kurgu öğeleri ve absürt karakterleriyle dikkat çeken Rick and Morty, 2013 yılında yayınlanmaya başlamış ve kısa sürede inanılmaz bir popülarite kazanmayı başarmıştı. Dizinin üçüncü ve dördüncü sezonu yayınlandığı sırada tüm dünyada milyonlarca insan tarafından konuşuldu ve ABD’de de TV’nin en popüler komedisi olmayı başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Rick and Morty’nin 5. sezonundan yeni bir fragman daha yayınlandı için yorumda bulun

    Rick and Morty’nin 5. sezonundan yeni bir fragman daha yayınlandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Rick and Morty’nin 5. sezonundan yeni bir fragman daha yayınlandı için ilk yorumu yapabilirsin.