Rick and Morty’den tanıdığımız The Vindicators’ın kendine özel dizisi geliyor

Son dönemlerin en popüler yapımlarından birisi olan Rick and Morty‘nin yan hikayesini anlatan dizi The Vindicators, geçtiğimiz saatlerde duyuruldu.

İlginizi Çekebilir Rick and Morty yaratıcısının Antik Yunan’da geçen yeni dizisi blockchain ve NFT özellikli olacak

The Vindicators Dizisi Geliyor

Sevilen dizisi Rick and Morty’nin üçüncü sezonunda Vindicators 3: The Return of Worldender isimli bölümde gördüğümüz The Vindicators grubu için özel bir dizi hazırlanıyor. The Vindicators, Rick ve Morty’nin de üyesi olduğu galaksiyi korumaya çalışan bir süper kahraman grubu. Tahmin edebileceğiniz gibi grup Rick and Morty dizisi gibi “farklı” bir grup. Özellikle karakterlerin güçleri bir hayli garip.

Ayrıca Bkz. “Netflix’in Liam Neeson başrollü filmi The Ice Road’un ilk fragmanı paylaşıldı”

Yapılan açıklamaya göre bu dizi bir mini dizi olacak ve 10 bölümden oluşacak. Bu yeni dizide Supernova, Vance Maxiumus, Alan Rails, Crocubot ve Noob Noob karakterlerinin tamamı olacak. Rick ve Morty’den öncesini konu alacak.

Dizinin başında yine Rick and Morty’nin yaratıcıları Dan Harmon ve Justin Roiland olacak. Ancak bu yeni dizinin yaratıcısı olarak Erica Rosbe ve Sarah Carbiener bulunacak. Bu ikili orijinal bölümün de yazarı aynı zamanda. Ne yazık ki dizi ile ilgili başka ayrıntı paylaşılmadı.

https://www.gamesradar.com/rick-and-morty-spin-off-series-coming-to-adult-swim/

  • Ana Sayfa
  • Teknoloji
  • Rick and Morty’den tanıdığımız The Vindicators’ın kendine özel dizisi geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Rick and Morty’den tanıdığımız The Vindicators’ın kendine özel dizisi geliyor için yorumda bulun

    Rick and Morty’den tanıdığımız The Vindicators’ın kendine özel dizisi geliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Rick and Morty’den tanıdığımız The Vindicators’ın kendine özel dizisi geliyor için ilk yorumu yapabilirsin.