Redmi Note satışları 200 milyonu geçti

Çinli teknoloji devi Xiaomi, bugüne kadar 200 milyondan fazla Redmi Note akıllı telefon sevkiyatı yaptığını resmi olarak duyurdu. Şirket geçtiğimiz yıl Kasım ayında Redmi Note serisinin 140 milyon satış rakamına ulaştığını açıklamıştı.

Ayrıca Bkz. “Samsung Galaxy Tab A7 Lite netleşti: Görüntüleri, özellikleri ve fiyatı”

Görünüşe bakılırsa Xiaomi, aradan geçen altı aylık süre zarfında 60 milyon Redmi Note akıllı telefon daha satmayı başardı. Şirket, Redmi Note serisi telefonların popülaritesini üst düzey özelliklere sahip yüksek kaliteli ürünleri 150 dolar gibi uygun bir fiyata sunma stratejisine bağlıyor.

İlk model 2014 yılında çıkış yapmıştı

Redmi Note serisi ilk akıllı telefonun 2014 yılında piyasaya sürüldüğünü hatırlatalım. Xiaomi yeni Redmi Note 10 serisi akıllı telefonlarını 26 Mayıs tarihinde tanıtacak. Aynı gün Xiaomi Çin Başkanı ve Redmi CEO’su Lu Weibing küresel çip kriziyle ilgili bir konuşma yapacak ve bu durumun şirketi nasıl etkilediğine ışık tutacak.

https://www.gizmochina.com/2021/05/20/xiaomi-sells-200-million-redmi-note-series-smartphones/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Redmi Note satışları 200 milyonu geçti için yorumda bulun

    Redmi Note satışları 200 milyonu geçti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Redmi Note satışları 200 milyonu geçti için ilk yorumu yapabilirsin.