Redmi Note 9 Pro vs POCO X3 NFC karşılaştırma

Android telefonlara baktığımızda tüketiciler, farklı segmentler için çok sayıda opsiyona sahip. Özellikle bütçe dostu cihazlarda bu seçeneklerin sayısı daha da artıyor. Bu yüzden uygun fiyatlı telefonlar arasında öne çıkan; Redmi Note 9 Pro ve POCO X3 NFC karşılaştırması sizlerle.

Redmi Note 9 Pro vs POCO X3 NFC

3.000 TL altında tüketici karşısına çıkan POCO X3 ve Redmi Note 9 Pro, birçok kişiyi tercih noktasında zorluyor. Bu yüzden ShiftDelete.Net olarak bu iki cihazı birbiriyle kıyasladık. İki cihaz hakkındaki detayları aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz.

POCO X3 NFC satın almak için:

Redmi Note 9 Pro satın almak için:

Öncelikle her iki modelin performans konusunda kullanıcıların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşıladığını belirtelim. Gücünü Snapdragon 732G işlemciden alan Poco X3 NFC modeli kağıt üzerinde karşılaşmaya Snapdragon 720G ile gelen Redmi Note 9 Pro modelinden bir adım önde başlıyor.

Ekran özellikleri olarak Full HD ile karşımıza çıkan Redmi Note 9 Pro modeli, 120 Hz yenileme hızı ile IPS LCD ekranı bulunan Poco X3 NFC modelinden bir adım geride kalıyor. Ekran boyutlarında ise her iki telefonda aynı özellikleri taşıyor.

Poco X3 NFC modelinde IP53 sertifikası bulunurken Redmi Note 9 Pro modelinde herhangi bir sertifika bulunmuyor. Her iki model de kamera konusunda benzer özelliklere sahip. Poco X3 NFC modeli ana kamerasında 64 Megapiksel çözünürlüklü f/1.9 diyaframlı lens kullanılırken Redmi Note 9 Pro modelinin ana kamerası 64 Megapiksel çözünürlüklü f/1.89 diyafram ile karşımıza çıkıyor.

5.610 mAh bataryaya sahip olan Poco X3 NFC, 5.020 mAh kapasiteye sahip Redmi Note 9 Pro modeline göre daha uzun pil ömrü sunuyor. Hızlı şarj konusunda her iki cihaz da 30W hızlı şarj destekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Redmi Note 9 Pro vs POCO X3 NFC karşılaştırma için yorumda bulun

    Redmi Note 9 Pro vs POCO X3 NFC karşılaştırma için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Redmi Note 9 Pro vs POCO X3 NFC karşılaştırma için ilk yorumu yapabilirsin.