Redmi Note 10 serisine üçüncü bir model ekleniyor

Xiaomi’nin 4 Mart‘ta gerçekleştireceği etkinliğe dair sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Redmi Note serisine yeni telefon ekleyecek olan firma, elde edilen bilgilere göre Max ismiyle üçüncü bir model daha tanıtacak.

Redmi Note 10 serisi Max modeli ile daha da güçlenecek

Tipsters Ishan Agarwal ve 91mobiles‘ın haberine göre Xiaomi, önümüzdeki hafta yapılacak lansmanda Redmi Note 10 Pro Max ‘i de duyurucak. Hatırlayacağınız üzere serideki Max lakabı geçen yıl Redmi Note 9 Pro Max ile tanıtılmıştı.

Redmi Note serisinin Max modeli daha fazla RAM, daha iyi kameralar ve daha hızlı şarj ile serideki en yüksek modeli temsil ediyor.

Agarwal bu yıl Redmi Note 10 Pro Max ‘in 6GB ve 8GB RAM seçenekleriyle satışa sunulacağını iddia ediyor. Ayrıca her iki RAM seçeneği için de depolama alanının 128 GB ile sınırlandırılacağını belirtiyor.

Redmi Note 10 Pro’nun Qualcomm Snapdragon 732G yonga seti ve 5.050 mAh batarya ile geleceği düşünülüyor. Bu özelliklerin doğru olması halinde aynı donanımın Note 10 Pro Max için de geçerli olacağı iddia ediliyor.

Ek olarak Agarwal’a göre Pro Max mavi, siyah ve bronz renk seçenekleriyle sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Redmi Note 10 serisine üçüncü bir model ekleniyor için yorumda bulun

    Redmi Note 10 serisine üçüncü bir model ekleniyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Redmi Note 10 serisine üçüncü bir model ekleniyor için ilk yorumu yapabilirsin.